МЕНЮ


14:47

Члени виконавчого комітету міської ради при розгляді питань про переведення квартир у багатоповерхівках до розряду нежитлових висловили зауваження, що подібний процес потрібно врегулювати таким чином, щоб облаштування приватних офісів, магазинів та аптек, які здебільшого розташовуються після переобладнання, не псували естетичного вигляду вулиць міста. На це, зокрема, звернув увагу член виконкому Андрій Райкович:

переглядів: 1839
14:46

Нинішні несприятливі погодні умови та незручності, які виникли через значні снігопади та ожеледицю, спонукали членів виконавчого комітету прийняти рішення про закріплення вулиць та доріг міста за Кіровоградським комунальним підприємством з утримання шляхів для своєчасного розчищення їх від снігу та намерзання, посипання сипучими матеріалами.

переглядів: 1963
14:44

Сьогодні, наступного дня після затвердження Верховною Радою Державного бюджету на 2011 рік на засіданні виконавчого комітету Кіровоградської міської ради було погоджено головного фінансового документа Кіровограда на наступний рік.

переглядів: 2091
12:06

У Кіровограді відбулися І та II етапи XІ Міжнародного конкурсу знавців української мови імені Петра Яцика. У першому етапі взяли участь 1829 учнів, у другому – 243 (з них – 69 учнів 3 – 4 класів та 174 учні 5 – 11 класів. Особливістю даного конкурсу є те, що він доступний для дітей з різними рівнями навчальних досягнень.

переглядів: 2381
11:00

Про цей кричущий факт повідомив під час брифінгу прокурор Кіровоградської області Олег Левицький. Медійний захід був присвячений забезпеченню законності у сфері охорони здоров’я. У своєму виступі керівник наглядового відомства області зазначив, що це питання для суспільства дуже важливе, а тому є одним з пріоритетних напрямків прокурорської діяльності.

переглядів: 2251
15:09

Співробітниками кримінальної міліції у справах дітей та відділу по боротьбі з торгівлею людьми УМВС України в Кіровоградській області затримано 33-річну жительку одного з районів, яка підозрюється у тому, що намагалася продати свою неповнолітню дитину.

переглядів: 2063
11:46

22 грудня 2010 року у приміщенні Кіровоградської митниці відбулася прес-конференція під головування в.о. начальника митниці Дмитра Завтура. Основною темою даного заходу стало звітування про досягнення Кіровоградської митниці на шляху реалізації основних завдань, що стоять сьогодні перед митницею.

переглядів: 2143
11:14

Захист прав дітей – один з пріоритетних напрямків діяльності органів прокуратури. У поточному році на захист прав і свобод дітей органами прокуратури Кіровоградщини порушено 69 кримінальних справ, з яких 68 направлено до суду з обвинувальним висновком.

переглядів: 2321
15:38

Здається, ще зовсім недавно на вулиці Карла Маркса в Кіровограді, навпроти апеляційного суду області, почали копати котлован, а сьогодні там височіє красень-будинок, в якому працює центр обслуговування споживачів ВАТ «Кіровоградобленерго».

Відкриття цієї установи відбулося на цьому тижні, у вівторок, напередодні професійного свята українських енергетиків. Про вагомість цієї події у житті міста й області свідчило те, що у вхідчинах взяли участь, крім керівників енергопостачальної компанії, голова обласної державної адміністрації Сергій Ларін, голова обласної ради Микола Ковальчук та кіровоградський міський голова Олександр Саінсус.

переглядів: 1995
« 1 2 3 4 5 6 7 8 9 »
pgt 0.47368 сек. / запитів: 6 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua