МЕНЮ


16:23

26 січня у приміщенні Кіровоградської міської ради відбувся семінар для голів квартальних комітетів на тему "Порядок оформлення спадщини", в якому узяла участь начальник Кіровоградського міського управління юстиції Людмила Гуріна.

переглядів: 3032
15:21

Працівники Ленінського відділу міліції Кіровоградського МВ УМВС України в Кіровоградській області затримали 23-річного жителя обласного центру за підозрою у скоєнні крадіжок 20 тисяч гривень.

переглядів: 2645
15:20

З 26 січня 2011 року на території Кіровоградської області працівниками Державтоінспекції та Державної служби боротьби з економічною злочинністю розпочато проведення комплексу профілактичних заходів під умовною назвою «Таксі».

переглядів: 2621
16:08

Управління капітального будівництва Кіровоградської міської ради продовжує розраховуватися з будівельними організаціями за договорами, укладеними торік. Останнім часом цей процес навіть активізувався, проте борг управління капітального будівництва перед підрядчиками залишається немалим – близько двох мільйонів триста тисяч гривень.

переглядів: 2541
15:59

До цього працівників Кіровоградської митниці закликав заступник голови Держмитслужби України Павло Пашко у ході недавньої наради в нашому обласному центрі, на якій підбивалися підсумки їхньої роботи за минулий рік.

переглядів: 2434
15:42

За інформацією директора КП "Правник" Надії Цуркан, у зв’язку зі змінами в чинному законодавстві України в Кіровограді тимчасово припинено видачу державних свідоцтв права власності на житло.

переглядів: 2507
14:15

Міська влада підготувала нову структуру виконавчих органів Кіровоградської міської ради, яка базується на засадах адміністративної реформи, ініційованої Президентом України. Про це під час прес-конференції, що відбулася у вівторок, повідомив представникам ЗМІ кіровоградський міський голова Олександр Саінсус.

переглядів: 2904
13:06

Стаття 43 Конституції України проголосила, що кожен має право на працю, що включає можливість заробляти собі на життя працею, яку він вільно обирає або на яку вільно погоджується, на заробітну плату, не нижчу від визначеної законом. Винагорода за працю – це гарант життєздатності, критерій самооцінки, а коли кажуть «гідна заробітна плата», – то й критерій людської гідності, яку гарантує держава.

переглядів: 2737
10:31

Щотижня на заняттях зі службової підготовки особовий склад УМВС України в Кіровоградській області вивчатиме англійську мову. Викладатиме її працівник міліції із чималим практичним досвідом.

переглядів: 2732
1 2 3 4 5 6 »
pgt 0.3975 сек. / запитів: 6 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua