МЕНЮ


12:28

Співробітниками УДСБЕЗ УМВС в області затримано «на гарячому» працівника одного з вищих навчальних закладів Кіровограда.

переглядів: 2262
12:27

На Кіровоградщині співробітниками Маловисківського районного відділу міліції за підозрою у скоєнні грабежів затримано двох неповнолітніх місцевих жителів.

переглядів: 1972
15:29

На Кіровоградщині співробітниками міліції за підозрою у скоєнні розбійного нападу та замаху на вбивство затримано жителя одного з сіл Новоархангельського району.

переглядів: 2394
10:09

Відкриття нової газової котельні, яка віднині обігріває приміщення Кіровоградської ЗОШ №13, а згодом подаватиме тепло у розташовані поряд інші заклади освіти, стало знаковою подією не лише для вчителів та школярів, а й для батьків. Як сказала одна з матерів, якщо у школі тепло, то можна бути спокійними, що діти будуть здорові.

переглядів: 2330
15:56

Члени виконавчого комітету міської ради погодили подані керівниками структурних підрозділів міської ради галузеві програми, відповідно до яких розвиватиметься міське господарство протягом нинішнього року.

переглядів: 2415
15:56

Олександр Саінсус видав розпорядження про створення інституту радників кіровоградського міського голови.

переглядів: 2147
10:17

На Кіровоградщині, за підозрою у скоєнні вбивства, співробітниками міліції затримано 49-річного місцевого жителя. Вже раніше зловмисник провів за гратами більше 20 років свого життя за крадіжки і розбої, грабежі та зґвалтування. Цього разу, в гонитві за «легкими грошима» на випивку, безжально розправився з 84-річною пенсіонеркою…

переглядів: 1972
10:16

В місті Кіровограді працівниками міліції встановлено особу чоловіка, який підозрюється у пограбуванні місцевого жителя. Під час його затримання, раніше судимий товариш підозрюваного чинив опір правоохоронцям, спробувавши застосувати сокиру. У результаті зловмисник отримав поранення з травматичної зброї.

переглядів: 2296
09:55

Здійснюючи функцію представництва інтересів громадян та держави в судах, упродовж минклого року прокурори Кіровоградщини сконцентрували свої зусилля на пріоритетних напрямах захисту інтересів громадян і держави - права на оплату праці, захисту державних інтересів у сфері бюджетних відносин та оподаткування, земельних відносин, відшкодування збитків, заподіяних злочинами.

переглядів: 2129
« 1 2 3 4 5 6 »
pgt 0.45435 сек. / запитів: 6 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua