МЕНЮ


13:56

За ініціативи начальника УМВС України в Кіровоградській області генерал-майора міліції Віктора Пащенка працівники ДАІ як звичайні водії були проекзаменовані на знання Правил дорожнього руху. Головний міліціонер області переконаний, що кожен ДАІшник перед тим як виписати порушнику Правил дорожнього руху протокол повинен сам їх знати.

переглядів: 2307
13:54

Для забезпечення безпеки громадян і попередження можливого ускладнення обстановки під час святкування Різдва Христового до охорони громадського порядку на Кіровоградщині буде залучено близько тисячі працівників міліції.

переглядів: 2026
13:53

Наразі у загальноосвітніх навчальних закладах тривають канікули. Чимало дітей проводять їх без пильного нагляду дорослих.

переглядів: 1930
13:52

Нині значної актуальності набула проблема поширення пияцтва серед дітей. Статистика свідчить: кожен десятий підліток, який скоїв злочин, знаходився у стані алкогольного сп’яніння.

переглядів: 3710
13:51

Жителі одного із населених пунктів Компаніївського району Кіровоградської області ризикують залишитися у період свят без електропостачання в наслідок крадіжки мастила з трансформаторної підстанції.

переглядів: 2274
pgt 0.43057 сек. / запитів: 6 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua