МЕНЮ


15:56

Члени виконавчого комітету міської ради погодили подані керівниками структурних підрозділів міської ради галузеві програми, відповідно до яких розвиватиметься міське господарство протягом нинішнього року.

переглядів: 2414
15:56

Олександр Саінсус видав розпорядження про створення інституту радників кіровоградського міського голови.

переглядів: 2147
10:17

На Кіровоградщині, за підозрою у скоєнні вбивства, співробітниками міліції затримано 49-річного місцевого жителя. Вже раніше зловмисник провів за гратами більше 20 років свого життя за крадіжки і розбої, грабежі та зґвалтування. Цього разу, в гонитві за «легкими грошима» на випивку, безжально розправився з 84-річною пенсіонеркою…

переглядів: 1970
10:16

В місті Кіровограді працівниками міліції встановлено особу чоловіка, який підозрюється у пограбуванні місцевого жителя. Під час його затримання, раніше судимий товариш підозрюваного чинив опір правоохоронцям, спробувавши застосувати сокиру. У результаті зловмисник отримав поранення з травматичної зброї.

переглядів: 2292
09:55

Здійснюючи функцію представництва інтересів громадян та держави в судах, упродовж минклого року прокурори Кіровоградщини сконцентрували свої зусилля на пріоритетних напрямах захисту інтересів громадян і держави - права на оплату праці, захисту державних інтересів у сфері бюджетних відносин та оподаткування, земельних відносин, відшкодування збитків, заподіяних злочинами.

переглядів: 2128
09:53

У році, що минув прокуратурою Кіровоградщини вжито низку організаційно-практичних заходів, які сприяли підвищенню ефективності прокурорського нагляду за додержанням конституційних прав громадян в установах застосування заходів примусового характеру органів внутрішніх справ, установах попереднього ув’язнення та виконання покарань регіону.

переглядів: 2122
09:52

Минулого року до органів прокуратури області надійшло понад вісім тисяч звернень громадян. На прийомі в міжміськрайпрокуратурах побувало 4982 громадян, з них особисто прокурорами прийнято 1198 громадян. Про це повідомляє прес-служба прокуратури області.

переглядів: 2156
pgt 0.39822 сек. / запитів: 6 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua