МЕНЮ


09:21

Кіровоградський міський відділ УМВС України в Кіровоградській області запрошує випускників 2011 року, які бажають здобути вищу юридичну освіту, на навчання до вищих навчальних закладів системи Міністерства внутрішніх справ України.

переглядів: 2278
09:19

Як уже повідомляла прес-служба прокуратури Кіровоградської області, Знам’янським транспортним прокурором стосовно співробітника карного розшуку лінійного відділу на станції Олександрія ЛВ на станції Знам’янка УМВС України на Одеській залізниці порушено кримінальну справу за ознаками злочину, передбаченого ч. 3 ст. 364 (зловживання службовим становищем) та ч. 2 ст. 366 (службове підроблення).

переглядів: 2260
14:26

Хвилиною мовчання вшанували пам’ять свого колеги – ректора Кіровоградського державного педагогічного університету імені В. Винниченка Віталія Завіни та його товаришів, які трагічно загинули, члени виконавчого комітету міської ради і всі присутні на засіданні, що відбулось у вівторок, восьмого лютого.
Після цього перейшли до розгляду питань порядку денного.

переглядів: 2363
10:09

Прокуратурою області проведено перевірку додержання контрольно-ревізійним управлінням в Кіровоградській області (КРУ) вимог Закону України «Про державну контрольно-ревізійну службу в Україні», інших законодавчих актів. У ході перевірки виявлено, що органами державної контрольно-ревізійної служби області не завжди належно здійснюється контроль за окремими питаннями фінансово-господарської діяльності підконтрольних установ щодо виявлення фактів порушень законодавства, встановлення винних посадових і матеріально-відповідальних осіб.

переглядів: 1894
10:08

В порядку нагляду Компаніївською прокуратурою проведено перевірку за додержанням і застосуванням бюджетного законодавства у діяльності районної виборчої комісії.

переглядів: 2195
10:07

Кіровоградське міське управління юстиції нагадує працівникам державних адміністрацій, органів місцевого самоврядування і судів, а також приватним нотаріусам та юрисконсультам підприємств, установ, організацій про те, що Міністерство юстиції України видає періодику, яка дуже прислужиться в їхній роботі.

переглядів: 3215
14:46

На терміново організованій сьогодні в облдержадміністрації зустрічі із журналістами в обідню пору сьомого грудня помічник начальника управління МНС в області з питань взаємодії зі ЗМІ та зв’язків з громадськістю підполковник служби цивільного захисту населення Микола Леськів повідомив, що вчора (шостого лютого) на річці Сугоклеї поблизу села Софіївки Компаніївського району провалилися під кригу і втопилися ректор КДПУ імені Володимира Винниченка Віталій Завіна, декан факультету історії та права цього ж університету Віктор Філоретов та завідувач отоларингологічного відділення дитячої обласної лікарні Олександр Ковтун.

переглядів: 2502
09:11

4 лютого вийшов у світ 500-ий номер загальнодержавного міжрегіонального суспільо-політичного щотижневика "Ведомости плюс".

переглядів: 1913
15:05

Чи є альтернатива ЖЕКам?Звичайно, є! Це нова форма самоорганізації населення – об’єднання співвласників багатоквартирних будинків (ОСББ). Мешканці квартир об’єднуються у товариства, щоб самостійно господарювати у своїй багатоповерхівці, утримувати її, доглядати за прибудинковою територією і не залежати від «доброї волі» ЖЕКів чи КРЕПів, які, трапляється, послуги надають неякісно, із запізненням, а то й взагалі не надають – мовляв, немає коштів.

переглядів: 2892
« 1 2 3 4 5 »
pgt 0.45249 сек. / запитів: 6 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua