МЕНЮ


17:58

Знам’янським транспортним прокурором Кіровоградської області стосовно співробітника карного розшуку лінійного відділу на станції Олександрія ЛВ на станції Знам’янка УМВС України на Одеській залізниці порушено кримінальну справу за ознаками злочину, передбаченого ч. 3 ст. 364 (зловживання службовим становищем) та ч. 2 ст. 366 (службове підроблення).

переглядів: 2355
17:40

Сьогодні кіровоградський міський голова Олександр Саінсус узяв участь в урочистостях з нагоди відкриття дитячому будинку «Барвінок» оновленого приміщення дошкільної групи для найменших вихованців інтернатного закладу – віком вд трьох до шести років.

переглядів: 2382
11:50

Минулого тижня більша багатоповерхівок Кіровограда могла залишитися без тепла – газівники попередили про те, що збираються припинити через борги подачу газу ДП «Кіровоградтепло» ТОВ ЦНТІ УНГА. Уникнути цього вдалося лише завдяки втручанню міської та обласної влади, якій вдалося домовитися про відстрочку у зв’язку із тим, що на той час були сильні морози. Однак дамоклів меч над тепловиками все ще висить. Що саме спричинило утворення величезного боргу за блакитне паливо і які заходи треба терміново вжити, аби його погасити, – йшлося минулого понеділка під час апаратної наради кіровоградського міського голови Олександра Саінсуса.

переглядів: 2343
10:13

Слідчий відділ прокуратури області закінчив досудове слідство у кримінальній справі за обвинуваченням виконувача обов’язків проректора одного з вищих навчальних закладів обласного центру.

переглядів: 2010
16:25

Упевненість у цьому, відповідаючи на запитання журналістів щодо того, чи не будуть найближчим часом у Кіровограді підвищені тарифи на проїзд у маршрутних таксі, перший заступник міського голови висловив під час сьогоднішньої прес-конференції.

переглядів: 2002
15:38

За останні десятиліття в сфері пасажирських перевезень Кіровограда накопичилося чимало проблем – це і перевантаження транспортом центральної частини міста, і недостатня забезпеченість транспортним сполученням віддалених мікрорайонів міста, і дисбаланс у кількості великомістких транспортних засобів та «маршруток», і накладання одних маршрутів на інші, й таке інше. Звичайно, за один день усі ці проблеми не розв’язати, однак цілеспрямована й системна поступова робота обов’язково дасть результат. У цьому переконана й нинішня міська влада, яка розпочала реалізовувати в транспортній галузі ряд масштабних проектів. Детальніше про них розповів під час прес-конференції перший заступник кіровоградського міського голови Василь Дзядух.

переглядів: 2395
« 1 2 3 4 5
pgt 0.43915 сек. / запитів: 6 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua