МЕНЮ


16:31

14-го лютого близько третьої години ночі мешканець села Дмитрівка Знам’янського району прокинувся від дивного шуму на вулиці. Визирнувши у вікно, чоловік побачив охоплений полум’ям сусідський будинок. Розбудив жінку та наказав їй викликати пожежних, а сам кинувся на допомогу до сусіда. Вибив двері, але дим і висока температура не дозволили йому зайти в будинок. Рятувальники, які прибули на місце події, ліквідували пожежу та виявили у будинку тіло 64-річного господаря. Як з'ясувалось у ході розслідування, причиною нещастя стало паління у ліжку загиблого. За словами сусідів та родичів, у минулому році за подібних обставин пожежа вже виникала та тоді чоловіка вдалося врятувати. На жаль, відповідних висновків для себе пенсіонер не зробив.

переглядів: 2202
14:12

14 лютого, в переддень Дня учасників бойових дій на території інших держав та 22 – ої річниці виведення військ колишнього СРСР з території Республіки Афганістан, міський голова Олександр Саінсус зустрівся в урочистій обстановці з кіровоградськими воїнами – інтернаціоналістами. Про це повідомляється на сайті Кіровоградської міської ради.

переглядів: 2340
12:59

Слідчим відділом податкової міліції ДПА у Кіровоградській області направлено до суду розслідувану кримінальну справу. Її було порушено відносно організованої групи осіб у складі двох директорів приватних підприємств, директора (який, до речі, був також депутатом Кіровоградської міської ради п’ятого скликання) і головного бухгалтера товариства з обмеженою відповідальністю та заступника директора кіровоградської філії однієї з банківських установ.

переглядів: 2060
08:51

Минулого тижня кіровоградський міський голова Олександр Саінсус разом із першим заступником міського голови Василем Дзядухом побували у Вінниці, де знайомилися із передовим досвідом впровадження новітніх технологій у систему управління органів влади.

переглядів: 2140
pgt 0.44598 сек. / запитів: 6 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua