МЕНЮ


11:31

ТРИВОЖНІ БУДНІ ТЕАТРУ КОРИФЕЇВУже десять років у приміщенні Кіровоградського академічного обласного музично-драматичного театру імені Марка Кропивницького триває реконструкція. На остаточне завершення ремонтних робіт потрібно ще близько ста тридцяти мільйонів гривень.

переглядів: 5811
11:09

Олександр СаінсусТрадиційна прес-конференція у Кіровоградській міській раді 22 лютого була присвячена підбиттю підсумків перших 100 днів роботи Олександра Саінсуса на посаді міського голови.
– Насправді сто днів для влади – це не так уже й багато, тим більше, що припали вони на зимовий період, коли не можна на повну силу виконувати ті чи інші роботи у житлово-комунальному господарстві, галузі капітального будівництва, – зазначив Олександр Дмитрович. – Однак вже є певні напрацювання, які стануть початком запланованих глибоких реформ у всіх сферах складного господарського комплексу міста.

переглядів: 2890
10:57

Сергій ЛарінТакі досить амбітні та глобальні плани в керівництва Кіровоградської області. Як обласна влада збирається втілити їх у життя, розповів на прес-конференції, присвяченій підсумкам соціально-економічного розвитку області за 2010 рік, голова облдержадміністрації Сергій Ларін. Відбулася прес-конференція у новому адміністративному корпусі ВАТ "Червона зірка".

Загалом, минулий рік очільник області охарактеризував, як складний і напружений. Але й не без досягнень та поступового просування по шляху реформ.

переглядів: 2345
10:55

Влада Кіровограда приступила до організації роботи громадського транспорту на науковій основі. Першими кроками в цьому напрямку стали виділення з бюджету 150 тисяч гривень на обстеження пасажиропотоків у місті та укладення договору про це зі столичним державним підприємством "Державний автотранспортний науково-дослідний та проектний інститут".

переглядів: 2601
10:45

На початку тижня, незадовго до Дня захисника Вітчизни, в територіальному центрі соціального обслуговування Ленінського району міста Кіровограда його працівники та керівництво й депутати Ленінської райради привітали зі святом підопічних центру – інвалідів, що є ветеранами війни 1941 – 1945 років та інших воєн, а також ветеранів армії.
Заслужених людей запросили до святкових столів, за якими вони послухали народних українських та фронтових пісень у виконанні вокального колективу терцентру "Калинонька" (художній керівник – заслужений учитель України Олексій Запісочний) та привітання від голови Ленінської районної ради Валерія Заботкіна, голів фракцій райради Анатолія Калашника ("Партія регіонів"), Катерини Шамардіної ("Фронт змін"), а також інших посадових осіб районного органу самоврядування. Разом з хорошим настроєм ветерани отримали подарунки від названих фракцій райради та святковий обід.

переглядів: 2656
10:38

Стрімке підвищення цін на енергоносії – газ, нафтопродукти, електроенергію тощо – ставить перед органами місцевого самоврядування завдання якомога швидше запроваджувати енергозберігаючі технології на теплогенеруючих підприємствах, а в бюджетних установах – встановлювати відповідні прилади та вести роз’яснювальну роботу серед населення щодо активнішої економії енергоресурсів.

переглядів: 2732
10:31

заступник генерального директора Джанг Хонг, заступник генерального конструктора Ку Донгбао та генеральний директор дочірнього підприємства Китайської ядерної компанії Танг ЇЗАТ НВП "Радій" – провідне підприємство з проектування, розробки та виготовлення автоматизованих систем управління технологічними процесами для атомних електростанцій – увійшло до когорти провідних компаній світу.

переглядів: 2604
10:23

У січні–лютому в різних містах України реєструвалися випадки захворювання на менінгіт, є кілька смертельних. Що ж це за хвороба і як від неї захиститися? Про це розповіла нашому виданню лікар-епідеміолог Кіровоградської міської санепідстанції Марія Оленюк:

переглядів: 3387
10:16

...Как странно знать,
что в некий день весенний
на части разрываются сердца
из-за каких-то слабых сотрясений,
случившихся в созвездии Стрельца.
Что я могу испытывать страданье,
и жизнь моя мне кажется пуста
лишь оттого,
что где-то в мирозданье
погасла безымянная звезда.
И что моя когда-нибудь дорога
внезапно оборвется оттого,
что где-нибудь в созвездье Козерога
небесное распалось вещество.

Ю.Левитанский. Взаимосвязи


Сучасна наука вважає астрологію, яка вивчає вплив небесних світил на земне життя і людину, псевдонаукою, однак визнає, що саме з астрології народилася наука астрономія, яка досліджує рух, будову та розвиток небесних тіл. Парадокс!

переглядів: 2632
1 2 »
pgt 0.52397 сек. / запитів: 6 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua