МЕНЮ


11:13

Кожен день народження міста – це гарний привід зазирнути в його минуле, позначити нинішнє і спрогнозувати майбутнє, нехай навіть це не кругла дата. Справа ж не в датах, а в тому, що наше місто продовжує рости і розвиватися кожного дня, незважаючи на труднощі.

переглядів: 1440
11:11

У понеділок кіровоградський міський голова Олександр Саінсус дав прес- конференцію, приурочену до Дня міста. Олександр Дмитрович розповів про соціально-економічний стан сьогод- нішнього Кіровограда, про те, що зроблено владою за неповний рік, який минув з того часу, як вона почала працювати, і про те, що своє 257-річчя обласний центр збирається відзначати весело та яскраво.

переглядів: 1571
11:09

Від минулої неділі дошкільнята й молодші школярі будинку № 10 на вулиці Металургів (селище Нове) та сусідніх багатоповерхівок бавляться на новісінькому дитячому майданчику, який придбав для них перший заступник міського голови депутат міської ради почесний житель селища Нового Василь Дзядух.

переглядів: 1429
11:07

У середу начальник відділу лікувально-профілактичної допомоги управління охорони здоров’я Кіровоградської міської ради Лариса Кудрик відвідала чотири аптечних пункти в міській лікарні швидкої медичної допомоги та два – у першому пологовому будинку, аби перевірити, як вони дотримуються взятих на себе зобов’язань у рамках меморандуму, укладеного з облдержадміністрацією.

переглядів: 1400 / коментарі (2)
11:05

12 автобусів, оснащених GPS-трекерами, уже близько чотирьох місяців курсують на маршруті №111 в Кіровограді. Ці пристрої дають змогу підприємству-перевізнику (ВАТ "Автобусний парк") контролювати рух транспортних засобів та вести облік витрат ними пально-мастильних матеріалів.

переглядів: 1528 / коментарі (1)
11:02

Сергій ШаповаловЗ другої половини 1980-х – початку 1990-х років художники у пошуках своєї теми часто обирали мотиви і творчі засоби, котрі б дозволили їм впливати на глядача, передусім, емоційно. Саме емоція, виражена через експресію кольору, захоплює і хвилює душу, коли ознайомлюєшся з творами заслуженого художника України Сергія Шаповалова.
Він творить з допомогою пензля і мастихіну. Практика праці в цій техніці, відкрила перед ним нові можливості застосування кольору. Яскраві випадковості, що народжувалися під рухами руки, художник навчився використовувати як закономірності. З другої половини 1980-х рр. цю техніку Сергій Шаповалов починає випробовувати на придатність до написання станкової картини. Його твори на історично-побутову тематику пронизані духом української пісні, старовинних легенд, звичаїв та обрядів. Споглядаючи картини “Добрий вечір, щедрий вечір”, “Козак Мамай”, “Гомін, гомін”, “Чумацькі мари”, не можна не помітити тієї феєричності, магічної казковості, якої митець досягає, майстерно оперуючи великими кольоровими масами, накладаючи одна на одну чисті, соковиті фарби.

переглядів: 2389
11:00

Одним з тих, чий портрет з’явиться на оновленій до Дня міста дошці Пошани Кіровограда, є старший виконавець робіт ПАТ "Кіровоградгідроспецбуд" Іван Могильний, що працює в цій організації з часу її заснування – 1966 року.

переглядів: 1629
10:54

Поліна Петрунчак не натішиться: поряд з нею велика дружна родина – діти, онуки. Всі вони допомагають матері, один одному. І дітей своїх виховують так, як навчала ненька: ніколи не сваритись, бути разом і в радості, і в горі. В цьому й полягає родинне щастя.

переглядів: 1801
10:49

Олександр Саінсус відвідав передсвятковий ярмарокЗа тиждень до Дня міста, 17 вересня, в Кіровограді навколо пам’ятника Богданові Хмельницькому вирувала торговиця: там відбувся передсвятковий ярмарок.
Продавці та покупці торгувалися під супровід маршів у виконанні музикантів міського духового оркестру.
Продовольчі товари виставили приватні підприємці, підприємства торгівлі й ресторанного господарства міста, облспоживспілки та райспоживспілок. Великі виробники – зокрема, "Тристар", "Креатив", "Ятрань", "Формула смаку", "Імперія С" тощо – пропонували значний асортимент своєї продукції. Були там і живі гуси, качки, риба. А також мед, ковбаси, м’ясо, овочі та фрукти, гриби, круп’яні, кондитерські й хлібобулочні вироби, різноманітні напої тощо. До всього цього розмаїття прицінювався й міський голова Олександр Саінсус, який відвідав передсвятковий ярмарок.

переглядів: 1239
1 2 »
pgt 0.43811 сек. / запитів: 6 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua