МЕНЮ


14:41

Напередодні всенародного святкування Дня вчителя педагогічний та учнівський колективи кіровоградського НВО «Школа-лійцей №19» відзначили подвійний ювілей свого начального закладу. За одними підрахунками, школі виповнилось 85 років, адже під час розбудови житлового масиву на вулиці Волкова нова світла новобудова освітнього закладу отримала номер колишньої семирічки, що до цього випускала у світ широкий юнаків та дівчат з неповною середньою освітою. А 35 років тому нинішня всім добре відома ЗОШ №19 гостинно відчинила двері для дітей цього та прилеглих мікрорайонів. Так, у нових стінах колишня семирічка пережила нову пору свого розвитку, прагнення педагогічного та учнівського колективів до нових висот, адже вже другий рік поспіль школа працює у статусі ліцею, тим самим довівши, що її освітній потенціал невичерпний.

переглядів: 1484
14:26

Першого жовтня в Кіровограді біля багатоповерхівки на вулиці Попова,9 відбулось велике дитяче свято з нагоди відкриття чергового дитячого майданчика з числа тих, що кіровоградські майдансери вибороли для рідного міста.

переглядів: 1841
13:03

З оперативних джерел співробітники податкової міліції Олександрійської ОДПІ отримали інформацію про незаконну діяльність ряду підприємств, зареєстрованих у місті Світловодську.

переглядів: 1488
pgt 0.42123 сек. / запитів: 6 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua