МЕНЮ


18:49

Якби на вулиці вже завтра різко похолодало, у квартирах кіровоградців, школах та лікарнях було б тепло. Принаймні, такий висновок можна зробити із почутого на нараді міського голови Олександра Саінсуса, під час якої обговорювалося питання готовності теплопостачальних підприємств, житлового фонду та соціальної сфери до початку опалювального сезону.

переглядів: 1680
17:58

Якщо раніше покрівлі житлових будинків страждали лише від природних факторів - дощів, снігу, віку врешті-решт, то останніми роками їм почали завдавати шкоди ще й "дворукі шкідники" - прагнучи долучити жителів до таких благ цивілізації, як кабельне телебачення, мобільний звязок, провайдери цих послуг взяли за моду дірявити дахи.

переглядів: 1760
17:47

Працівники Олександрійського МВ УМВС України в Кіровоградській області за підозрою у скоєнні крадіжок з магазинів у районному центрі затримали непрацюючих раніше судимих 23-річну кіровоградку та 25-річного жителя Кіровоградського району.

переглядів: 1531
17:39

З нагоди 165-річчя міського голови Єлисаветграда Олександра Пашутіна, котре припадає на 26 листопада, Ленінська в місті районна рада разом з громадськістю проведе восьмого жовтня День вулиці Пашутінської

переглядів: 2979
12:41

Ще кілька тижнів тому в Кіровограді на ОРВІ майже ніхто не хворів, але вже на кінець вересня інтенсивний показник захворювання становив 66 на 10 тисяч населення при епідпорогові 103 на 10 тисяч населення. А значить, уже наприкінці листопада в обласному центрі може розпочатися перша хвиля епідемії гострих распіраторних захворювань, тож саме час – зміцнювати імунітет та робити щеплення. Про це повідомили під час прес-конференції у вівторок заступник начальника управління охорони здоров’я Кіровоградської міської ради Тамара Беспалова та завідуюча епідвідділом міської санепідстанції Наталія Дьяченко.

переглядів: 1585
pgt 0.41771 сек. / запитів: 6 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua