МЕНЮ


15:22

Черговий день депутата, який відбувся п’ятого жовтня, був присвячений презентації оновленого проекту програми розвитку Кіровограда на 2011 – 2015 роки, який є складовою обласної програми "Центральний регіон – 2015". Як підкреслив міський голова Олександр Саінсус, цей документ спрямований на тривалу перспективу, ним мають бути охоплені всі галузі економіки обласного центру, визначені шляхи розв’язання найбільш нагальних для територіальної громади проблем, при цьому всі намічені заходи повинні бути реальними і конкретними.

переглядів: 1231
15:17

Не думала й не гадала Віка П., що її постійні пропуски занять у школі, невизначене проживання (то з мамою, то з татом), перебування у сумнівних компаніях завершаться тим, що вона опиниться у дитячому притулку.

переглядів: 1548
14:40

Наприкінці минулого тижня міський голова Олександр Саінсус, його перший заступник Василь Дзядух та заступник очільника міста Лариса Андреєва разом із журналістами побували в кількох загальноосвітніх та лікувальних закладах Кіровограда.

переглядів: 1591
14:36

Напередодні Дня працівників освіти в актовому залі навчально-наукового педагогічного комплексу відбулися врочистості з нагоди свята.
Вшанувати освітян міста прийшли міський голова Олександр Саінсус, заступник міського голови Лариса Андреєва, начальник управління освіти Кіровоградської міської ради Лариса Костенко, а також керівники освітянських профспілкових організацій міста Наталія Дзюба та Володимир Фундовний.

переглядів: 1389
14:32

З нагоди Міжнародного дня людей похилого віку, який з ініціативи ООН в усьому світі відзначають першого жовтня (а в Україні цього дня також святкують і День ветерана), в актовій залі Кіровоградської міської ради відбулось урочисте засідання міського клубу "Ветеран", на яке були запрошені представники старшого покоління кіровоградської громади, ті, хто на своїх плечах виніс знегоди війни, відбудови країни у повоєнний період, створював матеріальні блага, якими народ користується нині, і навіть на схилі літ залишаються активними у громадському житті.

переглядів: 1470
11:24

На минулому тижні Кіровоград відвідав уповноважений Президента України з прав дитини Юрій Павленко. Він узяв участь в обласній нараді з питань дотримання прав дитини, відвідав дитячий будинок "Наш дім-2", соціальний гуртожиток, Кіровоградський обласний загальноосвітній навчально-виховний комплекс гуманітарно-естетичного профілю, дитяче відділення обласної психіатричної лікарні та інші соціальні об’єкти.

переглядів: 1439
11:11

Пам'ятник Олександрові ПашутінуЗ нагоди 165-річчя міського голови Єлисаветграда Олександра Пашутіна Ленінська в місті Кіровограді районна рада разом з громадськістю проведе восьмого жовтня День вулиці Пашутінської.

Ідея – влади і громади

Докладніше про перебіг підготовки до свята, а також його програму розповіли на прес-конфе- ренції у Кіровоградському прес-клубі реформ голова Ленінської районної в місті ради та співголова оргкомітету з підготовки Дня вулиці Валерій Заботкін, директор ТОВ "Аптекар груп" та співголова оргкомітету Геннадій Заболотний, депутат Ленінської райради Ігор Єрмаков та власник крамниці-кафетерію "Джи-джи" на вулиці Пашутінській Аркадій Волохов.

переглядів: 2985
11:09

Наприкінці вересня відбулося розширене засідання постійної комісії з питань освіти, культури, туризму, спорту, у справах сім’ї, дитячої, молодіжної політики, європейської інтеграції та релігії громадської ради при виконкомі Кіровоградської міської ради.

переглядів: 1439
11:05

Виявляється, є люди, котрим не подобається, як їх матюкають. Це недавно з’ясувала для себе жителька Кіровограда Ольга М., яка заробляє на прожиття торгівлею на овочевому ринку, що навпроти супермаркету "Фуршет" на вулиці Героїв Сталінграда. Порадивши покупцеві сходити в місце, яке в книжках називати не заведено, трудівниця прилавка й не сподівалася, що він натомість піде скаржитися на неї до будинку міської ради.

переглядів: 1479
1 2 »
pgt 0.52147 сек. / запитів: 6 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua