МЕНЮ


12:14

Протягом кількох тижнів у мікрорайонах міста було встановлено всі дитячі ігрові майданчики, придбані на кошти, виграні кіровоградськими учасниками телешоу "Майдан’s". Ми вже писали про те, як їх урочисто відкривали у парку Ковалівському, на вулицях Попова, Пацаєва. А минулого тижня відкрилися майданчики на вулиці Родимцева, у мікрорайоні "Шкільний", у селищі Гірничому, парку ім. Крючкова.

переглядів: 3267
12:11

На цьому тижні в деяких електронних ЗМІ з’явилася критична публікація голови Комітету виборців України Олександра Черненка з приводу окремих моментів реалізації в Кіровограді пілотного проекту зі створення центру надання адміністративних послуг.

переглядів: 1475
12:08

Ще однією ювіляркою поповнилась родина столітніх кіровоградців. 12 жовтня Парасковія Онищенко відсвяткувала знаменну дату в своєму житті.

переглядів: 1622
12:00

Донедавна Кіровоград був єдиною територією в області, де не була прийнята спеціальна програма протидії поширенню наркоманії, боротьби з незаконним обігом наркотичних засобів, психотропних речовин та прекурсорів і був відсутній дорадчий орган на рівні міської влади з питань профілактики зазначених негативних явищ у молодіжному середовищі. Відтепер ситуація виправлена – нинішня міська влада проект такої програми розробила та створила координаційну раду з питань профілактики наркоманії та протидії злочинності, пов’язаної з незаконним обігом наркотичних засобів, психотропних речовин та прекурсорів при міській раді. Перше її засідання голова ради заступник міського голови Лариса Андреєва провела у середу.

переглядів: 1980
11:58

На даному етапі стан захворюваності населення на грип та ГРВІ кіровоградські медики характеризують як стабільний, епідемічний поріг ще не перевищено, тому ще є час для активної імунізації найбільш вразливих груп – учнів, студентів, медиків, працівників транспорту, торгівлі тощо. Про це йшла мова на позачерговому засіданні надзвичайної протиепідемічної комісії при міській раді.

переглядів: 1340
11:54

48 сміттєзвалищ ліквідували з початку року на території Кіровограда комунальні служби міста. Про це повідомив на нараді з керівниками виконавчих органів міської ради начальник головного управління житлово-комунального господарства Олександр Головченко.

переглядів: 1696
11:50

Ще в кінці травня депутати Кіровоградської міської ради на одному з її засідань розглянули питання про впорядкування роздрібної торгівлі пивом, алкогольними та слабоалкогольними напоями на території міста.

переглядів: 1518 / коментарі (1)
11:48

Майже 660 мільйонів гривень надійшло з початку року до зведеного бюджету Кіровограда і Кіровоградського району, що на 130 мільйонів більше, ніж протягом аналогічного минулорічного періоду. Збільшилися надходження й до державного бюджету (на 47 відсотків) і склали 329 мільйонів гривень.

переглядів: 1505
11:43

Реконструкцію театру планують закінчити
до вересня наступного року

Про це повідомив на прес-конференції перший заступник голови обласної державної адміністрації Андрій Ніколаєнко.
– На сьогоднішній день велику увагу громадськості привернуто до ремонтних робіт будівлі академічного українського музично-драматичного театру ім. М. Л. Кропивницького. Навіть можна почути твердження, що ця історична будівля остаточно зруйнована і надалі не підлягатиме відновленню. Хочу повідомити, що насправді в приміщенні театру проводиться повномасштабна реконструкція. Не ремонт, не реставрація, а саме реконструкція, – наголосив Андрій Ніколаєнко.

переглядів: 1439
1 2 3 »
pgt 0.43267 сек. / запитів: 6 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua