МЕНЮ


19:31

Прокуратурою області порушено кримінальну справу відносно депутата Кіровоградської міської ради 6 скликання – голови правління приватного акціонерного товариства та його заступника за ознаками складу злочину, передбаченого ч.4 ст.368-3 КК України. Про це повідомляє прес-служба прокуратури області.

переглядів: 1844
10:25

Днями зявилася інформація, що правоохоронці затримали на хабарі керівника ПРАТ "Кіровоградрибгосп", який є депутатом Кіровоградської міської ради і представляє Народний Рух України, що входить до ВО "Батьківщина". Поки що міліція утримується від коментарів із цього приводу. Пояснює, що передала матеріали для порушення кримінальної справи у прокуратуру.

переглядів: 2383 / коментарі (3)
10:22

Органами прокуратури області проведено перевірки з питань додержання вимог законодавства України щодо повноти здійснення обліку джерел електромагнітного випромінювання, забезпечення належного контролю за виконанням вимог законодавства суб’єктами ринку телекомунікації, провайдерами та користувачами радіочастотного ресурсу з метою попередження негативного впливу на здоров’я населення.

переглядів: 2384
10:20

Прокуратурою області проведено перевірку додержання вимог Закону України «Про органи і служби у справах дітей та спеціальні установи для дітей» в частині захисту прав дітей на працю в службі у справах дітей обласної державної адміністрації.

переглядів: 3560
10:18

Працівники УБОЗ УМВС України в Кіровоградській області затримали учасників організованої злочинної групи, які підозрюються у постачанні із сусідньої області психотропних речовин та збуті їх на території Кіровоградщини.

переглядів: 1684
pgt 0.40805 сек. / запитів: 6 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua