МЕНЮ


14:59

Як уже повідомляла "ВГ", у вересні на засіданні фракції ПР у міській раді була озвучена ініціатива не утворювати районні у місті ради. Після цього розпочалися зустрічі із громадськістю, щоб з’ясувати її думку стосовно цієї ідеї, порадитися, почути пропозиції від неї. У рамках цих зустрічей минулої середи Олександр Саінсус виніс це питання на розгляд громадської ради, що діє при виконкомі Кіровоградської міської ради.

переглядів: 1401
12:30

Наприкінці минулого тижня у конференц-залі ПАТ “Червона зірка” відбулися загальні збори організації роботодавців Кіровоградської області та звітно-виборна конференція обласного відділення Українського союзу промисловців і підприємців (УСПП).

переглядів: 1646 / коментарі (1)
12:12

З 1 січня 2012 року в Кіровограді у всіх закладах торгівлі і громадського харчування можна буде розрахуватися електронною карткою. Про це нагадує управління зі сприяння розвитку торгівлі та побутового обслуговування населення Кіровоградської міської ради.

переглядів: 1700
11:54

Конституційний Суд обмежив час адміністративного затримання 72 годинами, хоча раніше за санкцією прокурора воно могло подовжуватись і до 10 діб. Крім того, за рішенням КС, цей час слід відраховувати з моменту фактичного затримання людини, а не з доставлення її до відділку.

переглядів: 1516
11:42

Дрібне хуліганство поставили в провину кіровоградському пенсіонерові, назвемо його Сидоренком. Згідно з міліцейським протоколом, він 19 вересня цього року о дев’ятій ранку справив природну потребу на авто, що стояло біля кафе на вулиці 50 років Жовтня, чим "порушив громадський порядок та спокій громадян". Недавно пан Сидоренко тримав відповідь у Кіровському райсуді.

переглядів: 1324
11:27

З 1999 року свято Покрови Пресвятої Богородиці, яке припадає на 14 жовтня, в Україні відзначають як День українського козацтва.

переглядів: 2058
10:55

За прогнозами медиків, епідемії грипу нинішнього року в Україні слід очікувати наприкінці листопада – на початку грудня. Однак уже зараз у багатьох з’явилися ознаки ГРВІ та застуди. Як захистити себе від захворювання, що робити, якщо таки підхопили інфекцію? Про це – в інтерв’ю з міським позаштатним інфекціоністом управління охорони здоров’я Кіровоградської міської ради Віктором Мандзієм.

переглядів: 2087
10:11

Ще 10 жовтня міський голова Олександр Саінсус, реагуючи на численні скарги кіровоградців з приводу непрацюючого світлофора на розі вулиць Волкова та Героїв Сталінграда, вказав керівництву державного підприємства "Кіровоград-інформ-ресурс" на необхідність ввімкнення цього приладу. І дав на вирішення питання три дні.

переглядів: 1296
pgt 0.42142 сек. / запитів: 6 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua