МЕНЮ


16:01

У Петрівському районі на території Луганської та Червонокостянтинівської сільрад виявлено більше 500 одиниць боєприпасів часів Великої Вітчизняної війни, серед яких мінометні міни та артилерійські снаряди різних калібрів. Цей арсенал знайшли протягом літа члени пошукового загону «Зірка», який займається перезахороненням останків воїнів. Пошуковці позначили місця виявлення вибухонебезпечних предметів на карті та передали інформацію до місцевого райвідділу УМНС.

переглядів: 1455
12:59

19 жовтня в Кіровограді проводилося обстеження пасажиропотоків – пасажирів рахували, відповідно до укладеної угоди, студенти КНТУ. Тепер спеціальна робоча група, створена за розпорядженням міського голови, до складу якої ввійшли працівники виконавчих органів міської ради, КНТУ, ДАІ, громадських організацій, має опрацювати дані близько дев’яти тисяч анкет й розробити оптимальну маршрутну мережу, на основі чого вже формуватиметься програма розвитку пасажирського транспорту в Кіровограді. Про це повідомив під час прес-конференції перший заступник міського голови Василь Дзядух.

переглядів: 1506 / коментарі (2)
12:09

Хоча міська влада і заборонила, однак у деяких магазинах Кіровограда продовжують торгувати алкогольними напоями після 22.00 та відпускати їх неповнолітнім. Досі в місті є торговельні точки, в яких можна купити «слабоалкоголку» чи пиво, як то кажуть, не відходячи від школи.

переглядів: 2790
pgt 0.37989 сек. / запитів: 6 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua