МЕНЮ


12:47

Про особливості проведення зовнішнього незалежного оцінювання наступного року йшлося під час "круглого столу", що провели у приміщенні Кіровоградської міської ради спеціалісти обласного інституту післядипломної педагогічної освіти.

переглядів: 1090
12:34

Медичні працівники Кіровоградської дитячої міської лікарні "Добруджа" для своїх маленьких пацієнтів підготували та провели свято "Чарівниця-осінь". До малечі завітали Золота Осінь, інші казкові персонажі. Діти взяли участь в інтерактивних конкурсах, читали вірші про осінь та її дари, переглянули лялькову виставу. Найактивніші учасники свята отримали солодкі подарунки.

переглядів: 1588
12:31

Наприкінці листопада мешканцям обласного центру випаде унікальна нагода – у прямому ефірі телеканалу "Кіровоград" кожен бажаючий зможе віддати свій голос за когось із видатних земляків, чий внесок в історію міста видався йому найбільш вагомим. Уперше за всю історію незалежності держави в регіоні стартував проект "Великі кіровоградці".

переглядів: 1511
12:24

В Україні дедалі більшої популярності набувають магазини так званого стокового одягу. У Кіровограді їх на сьогодні – близько тридцяти.
Що ж таке "сток"? Дехто думає, що це секонд хенд або митний конфіскат дешевого ширвжитку з Туреччини чи Китаю, що потрапляє на територію нашої держави незаконно.

переглядів: 1882
12:19

Відповідно до статті 43 Конституції України, кожен громадянин має право на працю – тобто заробляти собі на життя, займатись трудовою діяльністю, яку він вільно обирає або на яку вільно погоджується. Кожен громадянин має право на належні безпечні та здорові умови праці й на заробітну плату, не нижчу від визначеної законодавством.

переглядів: 1238
12:13

Майже три тижні в Кіровограді тільки й говорили, що про зникнення 12-річної дівчинки.
Минулої середи справдилися найстрашніші припущення щодо долі Ганни – її знайдено мертвою на смітнику на околиці міста. Правоохоронці не сумніваються, що дівчинка загинула насильницькою смертю в іншому місці і була вивезена якнайдалі від людського ока вже мертвою.

переглядів: 1317
12:08

На жаль, у Кіровограді вже звичною стала картина, коли восени приватний сектор буквально оповитий димовою завісою – палять опале листя. Палять, незважаючи на те, що вже неодноразово і медики, і екологи роз’яснювали, наскільки це шкідливо і для здоров’я людини, і для навколишнього середовища. Та ще й сміття інколи у вогнище кидають, пластикові пляшки.

переглядів: 1658
11:54

Навесні цього року при виконавчому комітеті Кіровоградської міської ради було створено молодіжну раду, до якої увійшли активісти студентських та молодіжних громадських організації міста. Хоча діє вона лише шість місяців, однак раді вдалося досягти відчутних результатів у своїй роботі. Про них розповів голова ради депутат Кіровоградської міської ради Андрій Кур’ян.

переглядів: 1359
11:47

У корупції звинуватили минулого літа працівники облуправління СБУ помічницю одного із суддів Олександрійського міськрайонного суду. Недавно справу стосовно неї розглянув Ленінський райсуд Кіровограда.

переглядів: 1323
« 1 2 3 »
pgt 0.42209 сек. / запитів: 6 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua