МЕНЮ


14:47

10 й 11 листопада в Кіровограді, у приміщенні колишнього юридичного інституту, пройшов Другий Міжнародний форум "Elisavetgrad Investment Day – 2011", у межах якого відбулося засідання Міжнародного трейд-клубу України. У роботі форуму взяли участь і представники влади, зокрема віце-прем’єр-міністр України – міністр соціальної політики, куратор Кіровоградщини Сергій Тігіпко, голова ОДА Сергій Ларін, голова обласної ради Микола Ковальчук, кіровоградський міський голова Олександр Саінсус.

переглядів: 1599
14:08

Напевно, усі пасажири хочуть їздити в доглянутому й справному громадському транспорті, яким кермують ввічливі та урівноважені водії. Але не завжди ці бажання суголосні з реаліями.

переглядів: 1395
14:05

Реклама – рушій торгівлі. Однак не в тому випадку, коли біл-борди, на яких розміщується рекламна інформація, обшарпані, іржаві, із них шматками звисає застарілий паперовий шар, у сіті-лайтах розбите скло. Замість того, аби привернути увагу подорожніх корисною інформацією, що служить путівником на ринку товарів та послуг, вони псують вигляд міста, роблять його неохайним.

переглядів: 1667
13:09

На Кіровоградщині понад 50 громадян України, які сприяли незаконному перебуванню іноземців у державі, притягнуто до адмінвідповідальності

переглядів: 1536
15:23

На території Російської Федерації, у прикордонних з нашою державою областях – Воронезькій, Курській і Ростовській, зареєстровано спалахи захворювання на африканську чуму свиней. Українські ветеринари посилили контроль за ввезенням свинини з Російської Федерації, Луганська, Сумська, Харківська і Чернігівська області, які межують із Курською областю, оголошені зонами особливого епізоотичного стану.

переглядів: 3194
15:13

9 листопада 2011 року начальник Кіровоградської митниці Дмитро Завтур провів прес-конференцію, темою якої було роз’яснення основних положень нової редакції Митного кодексу України

переглядів: 2476
12:27

ДПА у Кіровоградській області оголошує про проведення конкурсу щодо включення до Єдиного реєстру суб’єктів господарювання, які можуть здійснювати реалізацію безхазяйного майна та майна, що переходить у власність держави протягом 2012 року. До нього включаються суб’єкти господарювання незалежно від форми власності, що є юридичними особами та платниками податку на додану вартість і здійснюють реалізацію майна шляхом проведення біржових торгів (аукціонів) або через роздрібну торговельну мережу.

переглядів: 1627
12:27

На цьому наголосив голова комісії з проведення реорганізації ДПА у Кіровоградській області, перший заступник голови ДПА у Кіровоградській області Сергій Колотуха.

переглядів: 1164
09:40

Працівники Кіровоградського МВ УМВС України в Кіровоградській області за підозрою у скоєнні пограбування затримали 38-річного раніше судимого місцевого жителя.

переглядів: 1498
« 1 2 3 ... 8 9 10 11 »
pgt 0.45365 сек. / запитів: 6 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua