МЕНЮ


17:16

Призначено першого заступника голови ДПА У Кіровоградській області – начальника управління податкової міліції. Ним став підполковник податкової міліції Анатолій Куруп.

переглядів: 2811
14:57

Щорічно в нашій державі виникає біля 60 тис. пожеж, щоденно, в середньому, - 135 пожеж, на яких гине 7 людей та 4 людини отримують травми.

переглядів: 2577
09:56

З метою перевірки діяльності дитячо-юнацьких спортивних шкіл міста Кіровограда та ДЮСШ, що підпорядковані управлінню фізичної культури та спорту облдержадміністрації, створено спеціальну комісію під керівництвом першого заступника голови Кіровоградської обласної ради Олександра Шаталова і виконуючої обов’язки заступника голови Кіровоградської обласної державної адміністрації Галини Пастух, до складу якої увійшли представники облдержадміністрації, обласної ради, контрольно-ревізійного управління в області, представники громадськості, спортсмени та журналісти.

переглядів: 1488
09:56

Розпорядженням голови Кіровоградської обласної ради та голови Кіровоградської обласної державної адміністрації від 13 жовтня 2011 року №343-гр/894-р „Про комісію з комплексної перевірки діяльності комунальних підприємств, установ і організацій спільної власності територіальних громад сіл, селищ і міст області”, створено відповідну комісію в графік роботи якої у 2011 році включено проведення перевірок діяльності Кіровоградської обласної лікарні (з 20 жовтня) та комунального закладу „Кіровоградський обласний кардіологічний диспансер” (з 1 грудня).

переглядів: 1494
16:12

Облаштування у приміщенні Кіровоградської міської ради центру із надання адміністративних послуг (ЦНАП) йде повним ходом. І це незважаючи на те, що з державної скарбниці поки що на реалізацію цього проекту жодної копійки не надійшло – роботи виконуються за рахунок міського бюджету (нагадаємо, на ці цілі міська влада виділила з міського бюджету майже 300 тисяч гривень).

переглядів: 2642
16:10

Уже тривалий час в Кіровограді ведеться «оздоровлення» водойм. Зокрема, у рамках міської програми з ліквідації підтоплення грунтовими водами на території міста виконуються роботи з розчищення річки Інгул. Координує їх управління з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення Кіровоградської міської ради. На якій стадії зараз виконання програми, редакції розповів начальник управління Сергій Коваленко.

переглядів: 2914
15:54

У Кіровограді тривають роботи з відновлення зовнішнього освітлення вулиць. Капітальний ремонт мереж працівники КП «Міськсвітло» уже виконали на окремих ділянках та прибудинкових територіях на вулицях Богдана Хмельницького, Дем’яна Бєдного, Кіровоградській, Пальміро Тольятті, Маріупольській, Чорновола, Аксьонкіної, Жовтневої Революції, у містечку АРЗ та на проспекті Перемоги.

переглядів: 1621
13:41

В ході проведення заходів, спрямованих на виявлення та припинення фактів порушення правил про валютні операції та на виконання вимог ГУПМ ДПС України щодо руйнування схем ухилення від сплати податків від отриманих доходів при валютно-обмінних операціях співробітниками УПМ ДПА у Кіровоградській області спільно з колегами з УДСБЕЗ УМВС України у Кіровоградській області здійснено перевірки та встановлено ряд фактів незаконного обміну валюти.

переглядів: 2524
13:40

До відома депутатів Ленінської районної у місті Кіровограді ради та територіальної громади

переглядів: 950
« 1 2 3 ... 9 10 11 »
pgt 0.44532 сек. / запитів: 6 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua