МЕНЮ


16:12

Облаштування у приміщенні Кіровоградської міської ради центру із надання адміністративних послуг (ЦНАП) йде повним ходом. І це незважаючи на те, що з державної скарбниці поки що на реалізацію цього проекту жодної копійки не надійшло – роботи виконуються за рахунок міського бюджету (нагадаємо, на ці цілі міська влада виділила з міського бюджету майже 300 тисяч гривень).

переглядів: 2642
16:10

Уже тривалий час в Кіровограді ведеться «оздоровлення» водойм. Зокрема, у рамках міської програми з ліквідації підтоплення грунтовими водами на території міста виконуються роботи з розчищення річки Інгул. Координує їх управління з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення Кіровоградської міської ради. На якій стадії зараз виконання програми, редакції розповів начальник управління Сергій Коваленко.

переглядів: 2914
15:54

У Кіровограді тривають роботи з відновлення зовнішнього освітлення вулиць. Капітальний ремонт мереж працівники КП «Міськсвітло» уже виконали на окремих ділянках та прибудинкових територіях на вулицях Богдана Хмельницького, Дем’яна Бєдного, Кіровоградській, Пальміро Тольятті, Маріупольській, Чорновола, Аксьонкіної, Жовтневої Революції, у містечку АРЗ та на проспекті Перемоги.

переглядів: 1621
pgt 0.43445 сек. / запитів: 6 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua