МЕНЮ


15:23

В Кировоградском областном художественном музее открылась фотовыставка полтавского мотопутешественника, журналиста и фотографа Валерия Крышеня под названием «Лица мира».

переглядів: 1549
14:47

10 й 11 листопада в Кіровограді, у приміщенні колишнього юридичного інституту, пройшов Другий Міжнародний форум "Elisavetgrad Investment Day – 2011", у межах якого відбулося засідання Міжнародного трейд-клубу України. У роботі форуму взяли участь і представники влади, зокрема віце-прем’єр-міністр України – міністр соціальної політики, куратор Кіровоградщини Сергій Тігіпко, голова ОДА Сергій Ларін, голова обласної ради Микола Ковальчук, кіровоградський міський голова Олександр Саінсус.

переглядів: 1599
14:08

Напевно, усі пасажири хочуть їздити в доглянутому й справному громадському транспорті, яким кермують ввічливі та урівноважені водії. Але не завжди ці бажання суголосні з реаліями.

переглядів: 1395
14:05

Реклама – рушій торгівлі. Однак не в тому випадку, коли біл-борди, на яких розміщується рекламна інформація, обшарпані, іржаві, із них шматками звисає застарілий паперовий шар, у сіті-лайтах розбите скло. Замість того, аби привернути увагу подорожніх корисною інформацією, що служить путівником на ринку товарів та послуг, вони псують вигляд міста, роблять його неохайним.

переглядів: 1667
13:09

На Кіровоградщині понад 50 громадян України, які сприяли незаконному перебуванню іноземців у державі, притягнуто до адмінвідповідальності

переглядів: 1536
pgt 0.42373 сек. / запитів: 6 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua