МЕНЮ


15:09

І по праву. Тут проведено ремонти, чим створено прекрасні умови, є гаряча вода (що для нашого міста досить важливо), облаштовані побутові кімнати, кухні, діє читальна зала, на першому поверсі функціонує студентський профілакторій. Словом, можна ще довго перераховувати побутові принади, якими тепер забезпечені студенти психолого-педагогічного та мистецького факультетів Кіровоградського державного педуніверситету. Це відмітили і члени комісії з проведення міського огляду-конкурсу студентських гуртожитків вищих навчальних закладів І-ІІ та ІІІ-ІV рівнів акредитації.

переглядів: 2396
14:23

Озвучила їх на прес-конференції у вівторок начальник управління розвитку транспорту і зв’язку Ольга Гонтарь. Перший варіант передбачає з’єднання всіх віддалених мікрорайонів із центральною частиною міста, звідки вже вони зможуть дістатися до інших мікрорайонів, другий – розвантаження центральної магістралі міста за рахунок ліквідації маршрутів, що накладаються один на одного, а також виведення з центральної частини міста легкового транспорту.

переглядів: 1437
12:22

Заборона торгівлі спиртними напоями у Кіровограді у нічний час примусила деяких власників торговельних закладів вдатись до певних хитрощів, наприклад відкривати у приміщеннях магазинів кафетерійні відділи, де мало не цілодобово продають алкоголь.

переглядів: 2438 / коментарі (2)
12:21

На минулому тижні у кіровоградському лікувально-діагностичному центрі «Ацинус» (лікарня святого Луки) відкрився новий комплекс магнітно-резонансного дослідження з найсучаснішим томографом фірми «Філіпс».

переглядів: 1601
12:20

Складений адмінпротокол, виявлені «нічийний» бар на вулиці Бєляєва та незареєстрований торговельний павільйон біля ЗОШ № 23 на Балашівці – результат минулоп’ятничного рейду правоохронців та працівників управління зі сприяння розвитку торгівлі та побутового обслуговування населення Кіровоградської міської ради.

переглядів: 1388
12:15

Сторіччя в колі рідних, сусідів та міського голови Олександра Саінсуса зустріла кіровоградка Мотрона Петрівна Хорунжа, день народження якої відсвяткували в понеділок.

переглядів: 1458
11:33

Працівники Долинського РВ УМВС України в Кіровоградській області за підозрою у скоєнні тяжкого злочину затримали 27-річного раніше судимого жителя районного центру.

переглядів: 1214
11:27

Службові особи одного з фермерських господарств, яке знаходиться у Компаніївському районі, вирішили отримати грошові кошти, що надаються Українським державним фондом підтримки фермерських господарств.

переглядів: 1492
11:27

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 21.09.11 року №981 „Про утворення територіальних органів Державної податкової служби” розпочато реорганізацію регіональних підрозділів податкової служби.

переглядів: 2397
1 2 »
pgt 0.44058 сек. / запитів: 6 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua