МЕНЮ


15:45

Державтоінспекція Кіровоградщини в період з 14-го по 30 листопада 2011 року проводить оперативно-профілактичну операцію «П’яний водій – злочинець», метою якої є попередження та недопущення скоєння дорожньо-транспортних пригод, виявлення та припинення фактів порушень Правил дорожнього руху, що безпосередньо впливають на стан аварійності, особливо керування транспортними засобами в стані сп’яніння.

переглядів: 1734
11:33

Днями відбулося чергове засідання комісії з розгляду скарг громадян на нетактовну поведінку водіїв громадського транспорту. Окрім того, що цього разу «відзначилось» кілька водіїв маршруток, так ще й вибилась із загального ряду кондуктор тролейбуса, яка нагрубіянила інваліду дитинства другої групи за те, що він начебто відмовився пред’явити їй посвідчення. Коли конфлікти виникають у транспортних засобах загального користування, то можна лише поспівчувати пільговикам, які потрапляють під гарячу руку водіям маршрутних таксі.

переглядів: 1984
09:49

З 17 жовтня по 11 листопада 2011 року на території Кіровоградської області працівники міліції провели комплексні оперативно-профілактичні заходи під умовною назвою “Батискаф”.

переглядів: 1198
09:47

Відділ громадянства, імміграції та реєстрації фізичних осіб УМВС України в Кіровоградській області змінив своє місце розташування.

переглядів: 3596
09:45

Прокуратурою Олександрійського району закінчено розслідуванням й направлено до суду кримінальну справу відносно заступника директора одного з місцевих навчальних закладів.

переглядів: 1259
09:44

До проблем викорінення корупції, як одного з найнебезпечніших соціальних явищ, що негативно впливає на суспільне життя, політичну, економічну, соціальну та правову сфери функціонування держави, наразі звернута пильна увага органів прокуратури Кіровоградщини.

переглядів: 1439
pgt 0.43999 сек. / запитів: 6 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua