МЕНЮ


13:52

Головне управління житлово-комунального господарства міської ради та адміністрація ЖЕК №13 звертаються до вас з пропозицією взяти участь у громадських слуханнях з обговорення тарифу на утримання будинків і споруд та прибудинкових територій. Громадські слухання будуть проводитися за адресою вул. Куроп’ятникова, 25 в приміщенні актового залу.

переглядів: 1390
13:41

Шановні мешканці м. Кіровограда! Адміністрація Кіровоградського міського району електричних мереж повідомляє, що у грудні 2011 року буде проведено комплекс планових технічних заходів, спрямованих на підвищення якості електропостачання.

переглядів: 1543
11:06

Сьогодні кіровоградський міський голова Олександр Саінсус зустрівся з делегацією із іспанського міста Наварра, яка приїхала, щоб налагодити з нашим містом бізнесові та культурні зв’язки.

переглядів: 1249
10:31

Увечері 14 листопада зупинилися шість котелень ДП "Кіровоградтепло", які опалюють більшу частину кіровоградських помешкань та соціальних закладів обласного центру. До обіду 17 жовтня їхня робота повністю була відновлена. Причина зупинки котелень, як повідомив сьогодні під час прес-конференції заступник міського голови Микола Вещєв, - зниження тиску газу у мережах.

переглядів: 1324
pgt 0.5098 сек. / запитів: 6 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua