МЕНЮ


13:18

Працівники відділу боротьби з незаконним обігом наркотиків УМВС України в Кіровоградській області за підозрою у виготовленні та збуті особливо небезпечного наркотичного засобу – опію ацетильованого затримали двох жителів міста Новоукраїнки – 48-річну жінку та раніше судимого 38-річного чоловіка.

переглядів: 2169
13:11

Спеціалісти управління з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення міської ради розпочали моніторинг радіаційної безпеки в різних частинах Кіровограда.

переглядів: 2636
12:53

З початку осені на Кіровоградщині стартував унікальний іміджевий проект "Гордість Кіровоградщини" ними пишається Центральний регіон", який має одразу дві мети - відзначення лідерів області та придбання автівки для соціального таксі. Ініціаторами проекту стали голова Кіровської районної у м. Кіровограді ради Олександр Рацул і президія КОБФ "Майбутнє за молоддю".

переглядів: 1756
12:52

Шановні кіровоградці та гості міста!

переглядів: 1159
12:51

У Кіровограді завершується реалізація першого етапу створення центру надання адміністративних послуг. Про це йшла мова на понеділковій нараді першого заступника міського голови Василя Дзядуха з керівниками виконавчих органів міської ради.

переглядів: 1851
12:50

У художньо-меморіальному музеї О.Осмьоркіна презентовано виставку творів претендентів на здобуття обласної премії в сфері образотворчого мистецтва та мистецтвознавства імені Олександра Осмьоркіна 2011 року.

переглядів: 3123
12:49

Протягом 15 - 17 листопада в Кіровограді пройшла низка культурницьких заходів, приурочена до сімдесятиліття Юрія Любовича - керівника міського камерного хору, заслуженого діяча мистецтв України, почесного громадянина нашого міста.

переглядів: 1459
12:48

Управління зі сприяння розвитку торгівлі та побутового обслуговування населення Кіровоградської міської ради у зв’язку із закінченням у червні минулого року терміну дії оренди земельної ділянки ринку «Босфор» клопотатиме про те, щоб її передали іншій особі.

переглядів: 1508
12:48

Молодіжна рада, що створена нинішнього року при виконкомі Кіровоградської міської ради, виступила з ініціативою провести до Дня студента опитування студентів кіровоградських вищих навчальних закладів з приводу того, чи хочуть вони, аби нашому місту повернули його історичну назву «Єлисаветград».

переглядів: 1495
1 2 »
pgt 0.43432 сек. / запитів: 6 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua