МЕНЮ


18:23

Станом на 15 червня цього року 11 238 жителів Кіровоградщини отримали компенсаційну тисячу гривень Ощадбанку СРСР. Загалом, в області із 176 тисяч вкладників, які не отримали компенсаційні кошти в межах проіндексованих заощаджень у 2008 році, актуалізувалося більше 72 тисяч. У загальноукраїнському рейтингу за рівнем актуалізації область посідає перше місце. Про це на прес-конференції журналістам повідомили начальник управління Національного банку України в Кіровоградській області Віктор Томашин і начальник філії «Кіровоградське обласне управління АТ "Державний ощадний банк України" Юрій Кабов.

переглядів: 1274
16:13

15 червня у кіровоградських школах закінчився навчальний рік – учні склали іспити, пройшли зовнішнє оцінювання, й відпочити встигли у пришкільних таборах. За словами начальника управління освіти Кіровоградської міської ради Лариси Костенко, що спілкувалася із журналістами у вівторок на прес-конференції, табірна зміна нинішнього року тривала з 28 травня по 15 червня, усього діяв 41 пришкільний табір, у якому відпочила рекордна кількість учнів – більше десяти тисяч.

переглядів: 899
15:25

З травня цього року в Україні розпочала роботу державна іпотека – програма кредитування під житлове будівництво, що є однією із соціальних ініціатив Президента України Віктора Януковича. Про шляхи реалізації цієї програми йшлося під час наради, яку провів перший заступник кіровоградського міського голови Василь Дзядух.

переглядів: 1093 / коментарі (1)
12:06

На території Кіровоградщини зареєстровано випадки шахрайства.
Так, невідомі особи, називаючись керівниками або співробітниками податкових органів регіону, телефонували та вимагали з підприємців і посадових осіб підприємств кошти, змушуючи перерахувати їх на особисті банківські рахунки та поповнювати рахунки мобільних телефонів на значні суми.

переглядів: 948
18:15

15 червня на території Новенської сільської ради Кіровоградського району застряг у ямі зі смолою 72-річний місцевий житель.

переглядів: 986
15:45

За участі громадськості у місті побільшало ще на один дитячий спортивний майданчик. Відкрили його для різновікової дітвори у будинку № 53/39 на вулиці Дворцовій.

переглядів: 1241
11:22

Настало літо. Період відпочинку та дозвілля для дітлахів. Хтось відвідує дитячий табір, хто оздоровляється у бабусі в селі, а дехто й на морі. Проте більшість дітей залишається у місті і єдиними розвагами для них є відвідування парків відпочинку з дитячими атракціонами та розваги в дворах поблизу домівок.

переглядів: 1211
11:19

30 років – для історії це невеликий відрізок часу, для людини – це вік зрілості, коли вже обрано життєвий шлях, досягнуті певні успіхи. А що ж означає 30 років для дитячої бібліотеки - філії № 19 , яка знаходиться у густонаселеному мікрорайоні Космонавт30 років – для історії це невеликий відрізок часу, для людини – це вік зрілості, коли вже обрано життєвий шлях, досягнуті певні успіхи. А що ж означає 30 років для дитячої бібліотеки - філії № 19 , яка знаходиться у густонаселеному мікрорайоні Космонавтів. Роки, дійсно, летять, але бібліотека не старіє, вона відроджується і молодіє з кожним роком, коли наповнюється дитячим щебетом, веселим сміхом, дзвінкими голосами. За 30 років до бібліотеки записалося близько 65 тис. читачів, їм видано за цей час 1млн. 350 тис. примірників книг, проведено 1000 культурно – масових заходів для читачів. 30 років – для історії це невеликий відрізок часу, для людини – це вік зрілості, коли вже обрано життєвий шлях, досягнуті певні успіхи. А що ж означає 30 років для дитячої бібліотеки - філії № 19 , яка знаходиться у густонаселеному мікрорайоні Космонавтів. Роки, дійсно, летять, але бібліотека не старіє, вона відроджується і молодіє з кожним роком, коли наповнюється дитячим щебетом, веселим сміхом, дзвінкими голосами. За 30 років до бібліотеки записалося близько 65 тис. читачів, їм видано за цей час 1млн. 350 тис. примірників книг, проведено 1000 культурно – масових заходів для читачів. ів. Роки, дійсно, летять, але бібліотека не старіє, вона відроджується і молодіє з кожним роком, коли наповнюється дитячим щебетом, веселим сміхом, дзвінкими голосами. За 30 років до бібліотеки записалося близько 65 тис. читачів, їм видано за цей час 1млн. 350 тис. примірників книг, проведено 1000 культурно – масових заходів для читачів.

переглядів: 1209
17:49

Як уже повідомляла "ВГ", нинішнього року міська влада за допомогою студентів та науковців Кіровоградського національного технічного університету провела обстеження пасажиропотоків. Його результати мали стати основою для подальшої розробки нової, оптимізованої схеми маршрутів громадського транспорту та базою для проведення конкурсу на право перевезення пасажирів.

переглядів: 1223
« 1 2 3 4 5 6 »
pgt 0.43603 сек. / запитів: 6 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua