МЕНЮ


17:53

На початку нинішнього тижня при кіровоградських школах почали працювати дитячі табори літнього відпочинку. Серед них – і табір "Ромашка" в гімназії імені Тараса Шевченка.
Коли ми завітали до табору відпочинку, більшість дітей повели на театральну виставу, але й ті, хто не потрапив на казкове дійство, не нудьгували: хлопчаки ганяли м’яча на спортивному майданчику, дівчатка гралися у різноманітні рухливі ігри, організовані вчителями фізкультури. Частина дітлахів була задіяна в ігрових кімнатах, де проводилися цікаві пізнавальні заходи.

переглядів: 1099
17:47

Міська влада почала прибирати з вулиць Кіровограда малі архітектурні форми, простіше кажучи – торговельні кіоски, які не лише не прикрашають місто своїм незграбним виглядом, а й встановлені без дозвільних документів. Першими у цьому списку – кіоски ПП "Інгуша".

переглядів: 984
17:44

Тридцятого травня міський голова Олександр Саінсус зустрівся з торговим радником посольства Австрії в Україні Грегорем Постлєм. У перемовинах взяли участь також секретар міської ради Ігор Волков та заступник міського голови Ігор Василенко.

переглядів: 994
17:42

25 травня в навчальних закладах Кіровограда пролунав останній дзвоник, який сповістив про закінчення занять у школах та про початок літніх канікул.

переглядів: 956
17:40

Кіровоградський міський голова Олександр Саінсус назвав недопустимим здійснення розмітки на проїжджій частині доріг у період значної інтенсивності руху транспорту в обласному центрі.

переглядів: 987
17:38

Зі 101-річчям привітав міський голова Олександр Саінсус мешканку Кіровограда Віру Колесник, яка відсвяткувала день народження 25 травня.

переглядів: 1095
17:20

Переможцем обласного закритого конкурсу на найкращу проектну пропозицію організації забудови та благоустрою територій, прилеглих до Кіровоградського академічного обласного українського музично-драматичного театру ім. М. Кропивницького, стала архітектор Олена Грудачова (ПрАТ "Кіровоградагропроект").

переглядів: 957
17:07

За десять років ЗАТ "Ельворті груп" стане найуспішнішою у світі компанією з виробництва посівної та ґрунтообробної техніки. Упевненість у цьому під час прес-конференції, присвяченій підсумкам роботи заводу “Червона зірка” в першому кварталі нинішнього року, висловили голова наглядової ради ЗАТ "Ельворті груп" Павло Штутман і генеральний директор ПАТ "Червона зірка" Сергій Калапа.

переглядів: 1271
16:54

Такі попередні результати досліджень, які проводили в межах реалізації проекту "Стоп, радон". Їх було оприлюднено минулого тижня під час розширеного засідання робочої групи з вивчення радіаційно-екологічної ситуації на Кіровоградщині та впливу іонізуючого випромінювання на стан здоров’я населення, що провів перший заступник голови ОДА Андрій Ніколаєнко.

переглядів: 1052
1 2 3 »
pgt 0.42352 сек. / запитів: 6 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua