МЕНЮ


16:35

Запорізька область – під посиленим контролем. Звідти заборонили вивозити свинину. Адже у тамтешньому селі Комишуватці – спалах африканської чуми. Джерело ураження наразі точно не встановлене. Ймовірно, збудник африканської чуми могли привезти у харчах відпочивальники з Росії. Для людини цей вірус безпечний. А от для свиней – смертельний. Тож поголів'я підлягає знищенню. Уряд уже виділив майже півмільйона гривень компенсації селянам за забій тварин.

переглядів: 841
14:39

З початку року в Кіровограді виконано чимало, але немало ще потрібно зробити. Таким був лейтмотив прес-конференції міського голови Олександра Саінсуса, присвяченої підсумкам роботи міського господарства за сім місяців нинішнього року.

переглядів: 938
11:09

Одним з основних пунктів програми реформування сфери утримання житла та прибудинкових територій, впроваджувати у Кіровограді яку нещодавно почала міська влада, передбачено залучення до управління житловим фондом територіальної громади. Йдеться, у першу чергу, про створення об’єднань співвласників багатоквартирних будинків. Поки що ця справа в обласному центрі «пробуксовує» – на сьогодні в Кіровограді діють 18 ОСББ, тоді як в багатьох інших містах їх уже сотні. Однак і експерти в галузі житлово-комунального господарства, і влада переконані: іншого шляху немає. Тільки об’єднання співвласників багатоквартирних будинків (або подібні утворення) зможуть ефективно керувати власним житловим фондом.

переглядів: 944
16:25

У червні на адресу обласної, міської влади, на «гарячу лінію» голови ОДА Сергія Ларіна, адміністрацію ОКП «Дніпро-Кіровоград» почали надходити численні скарги від кіровоградців, які мешкають у приватному секторі, через величезні рахунки, що виставили їм за використану воду. На вимогу міської влади була створена спеціальна комісія, яка розробила ряд рекомендацій щодо нарахувань плати за воду, й працівники водоводу їх таки виконали. У результати, скарг більше немає. Принаймні, про це заявили у вівторок під час прес-конференції генеральний директор ОКП «Дніпро-Кіровоград» Роман Ілик та комерційний директор Олександр Головченко.

переглядів: 1372
17:03

4 серпня у залі управління ДАІ УМВС України в Кіровоградській області, за ініціативи Державтоінспекції, відбулася нарада на тему: «Безпека на пасажирському транспорті».

переглядів: 1592
17:03

За сім місяців поточного року на території області сталося 172 дорожньо-транспортні пригоди, в яких 52 людини загинули, 193 отримали травми.

переглядів: 886
17:02

Автоматичне бюджетне відшкодування здійснюється за результатами камеральної перевірки, яка проводиться протягом 20 календарних днів, наступних за граничним терміном отримання податкової декларації, та відповідно до вимог, визначених ст.76 Податкового кодексу України.

переглядів: 1585
« 1 2 3 ... 9 10 11 12 »
pgt 0.49793 сек. / запитів: 6 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua