МЕНЮ


15:41

Митники і бізнес Кіровоградщини об’єднали зусилля задля створення сприятливих умов для розвитку промисловості та підприємництва й забезпечення високих соціальних стандартів для населення.

переглядів: 1018
15:40

Виконавчий комітет Кіровоградської міської ради визначив місця для розміщення конструкцій, стендів, дощок оголошень під розміщення матеріалів передвиборчої агітації, а також заборонив розміщення агітаційних матеріалів шляхом наклеювання на стінах будинків та парканах, на опорах, деревах, пам’ятниках та монументах.

переглядів: 899
15:39

Така позитивна для Кіровограда тенденція була озвучена під час засідання колегії управління охорони здоров’я міської ради, на якому підбивалися підсумки роботи закладів охорони здоров'я обласного центру за перше півріччя та завдання на друге півріччя цього року.

переглядів: 1013
15:39

Нині торговельна галузь Кіровограда налічує близько трьох тисяч об’єктів. Лише у цьому році було відкрито 69 нових магазинів, завдяки чому створено 112 робочих місць. Незабаром у Кіровограді з’являться нові супермаркети мережі «АТБ», «Екомаркет», що дасть можливість створити ще 100 робочих місць. Ці дані прозвучали на нараді з питань розвитку торгівлі, яку провела начальник управління зі сприяння розвитку торгівлі і побутового обслуговування населення міської ради Тетяна Бєлова.

переглядів: 1003
15:37

Сьогодні у Кіровограді перебував віце-прем’єр-міністр – міністр соціальної політики України Сергій Тігіпко. Разом із головою облдержадміністрації Сергієм Ларіним, головою обласної ради Миколою Ковальчуком, міським головою Олександром Саінсусом він відвідав обласний соціальний центр матері та дитини, приватне акціонерне товариство "Креатив-груп", обласний кардіологічний диспансер, взяв участь у нараді в ОДА та провів прес-конференцію для журналістів.

переглядів: 1339
« 1 2 3 ... 10 11 12
pgt 0.44507 сек. / запитів: 6 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua