МЕНЮ


17:03

4 серпня у залі управління ДАІ УМВС України в Кіровоградській області, за ініціативи Державтоінспекції, відбулася нарада на тему: «Безпека на пасажирському транспорті».

переглядів: 1592
17:03

За сім місяців поточного року на території області сталося 172 дорожньо-транспортні пригоди, в яких 52 людини загинули, 193 отримали травми.

переглядів: 886
17:02

Автоматичне бюджетне відшкодування здійснюється за результатами камеральної перевірки, яка проводиться протягом 20 календарних днів, наступних за граничним терміном отримання податкової декларації, та відповідно до вимог, визначених ст.76 Податкового кодексу України.

переглядів: 1585
17:01

Відповідно до ст. 201 розділу V Податкового кодексу України, платник податку зобов'язаний надати покупцю (отримувачу) на його вимогу підписану уповноваженою платником особою та скріплену печаткою (за наявності) податкову накладну, складену за вибором покупця (отримувача) у паперовому вигляді або в електронній формі, та яка має містити обов'язкові реквізити передбачені підпунктами «а» - «і» п. 201.1 ст. 201 Кодексу.

переглядів: 2283
17:00

Взагалі за цей період суб’єкти господарської діяльності Кіровоградської області заявили до відшкодування 264,5 млн. грн. ПДВ.

переглядів: 783
16:43

Органами прокуратури області організовано проведення перевірок додержання вимог законодавства про освіту в частині забезпечення прав молоді на здобуття вищої освіти, запобігання фактам корупції та хабарництва при вступі до вищих навчальних закладів та отриманні документів про освіту.

переглядів: 928
13:52

З початку року до бюджету Кіровограда надійшло 288,9 мільйона гривень, що на 16,7 відсотка більше, ніж за відповідний період минулого року. Власні та закріплені надходження становили 175,6 мільйона гривень. Про це повідомила під час понеділкової наради міського голови Олександра Саінсуса із керівниками структурних підрозділів виконавчих органів міської ради начальник управління фінансів Любов Бочкова.

переглядів: 1112
13:36

Температурний режим у більшості областей України наблизився до стихійно небезпечних рівнів, що примусило уряд увести ряд запобіжних заходів. Зокрема, у зв’язку з надзвичайною пожежонебезпекою заборонено візити до лісових масивів, лісопосадок, паркування машин біля лісосмуг, відкладено на пізніше відкриття сезону полювання й таке інше. Серед тих, хто має контролювати виконання запобіжних заходів – МНС, МВД, ДАІ, органи місцевого самоврядування. Тож минулої п’ятниці кіровоградський міський голова Олександр Саінсус зібрав на нараду керівників територіальних управлінь усіх силових відомств, представників Ленінського та Кіровського районів, керівників структурних підрозділів виконавчих органів влади, аби визначити, яких заходів слід вжити у Кіровограді, аби спека не наробила лиха.

переглядів: 858
12:55

Троє студентів-іноземців, котрі навчаються в Державній льотній академії України міста Кіровограда, побилися з таксистом, в ході чого здійснили кілька пострілів з пневматичного пістолета.

переглядів: 747
1 2 »
pgt 0.4433 сек. / запитів: 6 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua