МЕНЮ


16:35

Запорізька область – під посиленим контролем. Звідти заборонили вивозити свинину. Адже у тамтешньому селі Комишуватці – спалах африканської чуми. Джерело ураження наразі точно не встановлене. Ймовірно, збудник африканської чуми могли привезти у харчах відпочивальники з Росії. Для людини цей вірус безпечний. А от для свиней – смертельний. Тож поголів'я підлягає знищенню. Уряд уже виділив майже півмільйона гривень компенсації селянам за забій тварин.

переглядів: 841
14:39

З початку року в Кіровограді виконано чимало, але немало ще потрібно зробити. Таким був лейтмотив прес-конференції міського голови Олександра Саінсуса, присвяченої підсумкам роботи міського господарства за сім місяців нинішнього року.

переглядів: 938
11:09

Одним з основних пунктів програми реформування сфери утримання житла та прибудинкових територій, впроваджувати у Кіровограді яку нещодавно почала міська влада, передбачено залучення до управління житловим фондом територіальної громади. Йдеться, у першу чергу, про створення об’єднань співвласників багатоквартирних будинків. Поки що ця справа в обласному центрі «пробуксовує» – на сьогодні в Кіровограді діють 18 ОСББ, тоді як в багатьох інших містах їх уже сотні. Однак і експерти в галузі житлово-комунального господарства, і влада переконані: іншого шляху немає. Тільки об’єднання співвласників багатоквартирних будинків (або подібні утворення) зможуть ефективно керувати власним житловим фондом.

переглядів: 944
pgt 0.41527 сек. / запитів: 6 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua