МЕНЮ


15:09

Виконавчий комітет Кіровоградської міської ради ухвалив днями рішення, яким призупинив дію деяких пунктів документа під назвою «Норми витрат води на ведення особистого підсобного господарства абонентами-громадянами, а також на колективне садівництво і городництво», затвердженого його ж рішенням у листопаді минулого року.

переглядів: 837
13:45

Незважаючи на те, що за реалізацію програм, спрямованих на поліпшення житлових умов громадян, взялися всерйоз і на державному, і на місцевому рівнях – проводиться активна роз’яснювальна робота, залучаються до співпраці банківські установи, відшукуються можливості здешевлення будівництва житла, досі бажаючих взяти участь у запропонованих проектах дуже мало. Люди звертаються за консультаціями, розпитують про нюанси кожної із програм, однак на тому – все. У зв’язку із цим міська влада у Кіровограді у спілкуванні з потенційними новоселами вирішила піти, так би мовити, зворотним шляхом – з’ясувати у кожного з них, чому він не наважується стати її учасником, які у нього особисто є пропозиції чи конкретні зауваження стосовно її реалізації й таке інше.

переглядів: 873
13:44

Безперечно, молоко і молокопродукти – корисна їжа, однак лише за умови – що вона натуральна й без шкідливих домішок. Та, на жаль, далеко не вся молочна продукція, що реалізується у торговельній мережі, як-то кажуть, з-під корови.

переглядів: 1063
12:40

На початку тижня Кіровоградська митниця підбила підсумки діяльності за сім місяців 2012 року. Перерахування до Держбюджету у порівнянні з минулим роком збільшилися на 82 млн.грн. або 31,3%.

переглядів: 984
pgt 0.43156 сек. / запитів: 6 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua