МЕНЮ


17:22

Бюджет додатково отримав 144,6 млн. грн. податку на доходи фізичних осіб. Цього вдалося досягти за рахунок роз’яснювальної роботи з керівниками підприємств-боржників, участі представників податкових органів у роботі комісій при держадміністраціях з питань погашення заборгованості із заробітної плати.

переглядів: 693
17:21

З початку року за незаконний продаж неповнолітнім алкогольних напоїв та тютюнових виробів в Україні анульовано 886 ліцензій. Порушникам донараховано майже 6 млн. грн. штрафних санкцій.

переглядів: 675
17:20

Ці зміни передбачені законом України №5083-VI "Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо державної податкової служби і у зв'язку з проведенням адміністративної реформи в Україні" та сприятимуть спрощенню процедури адміністрування податків та, відповідно, створенню додаткових стимулів для активного розвитку бізнесу.

переглядів: 696
17:20

Розслідування кримінальної справи, порушеної податківцями за фактом реалізації алкогольних виробів незаконного виробництва привело оперативників до місця його виготовлення, розміщеного на окраїні райцентру в старому занедбаному приміщенні, де місцева жителька обладнала гуральню.

переглядів: 749
17:19

За підозрою у нанесенні ножового поранення працівники міліції затримали 29-річного чоловіка. Після скоєння злочину, чоловік сам викликав на місце пригоди правоохоронців.

переглядів: 729
17:18

Вночі до чергової частини райвідділу зателефонував 66 – річний місцевий житель. Чоловік схвильовано розповів, що кілька хвилин тому його квартиранта пограбували невідомі. 48 –річний чоловік, який приїхав на Кіровоградщину працювати на літо, винаймав у пенсіонера кімнату в одній із будівель домоволодіння. Господар був задоволений мешканцем, який чемно поводився та завжди вчасно сплачував за проживання.

переглядів: 706
17:18

В місті Кіровограді працівники Кіровського ВМ Кіровоградського МВ УМВС в області встановили особу громадянина, який повідомив про замінування житлового будинку.

переглядів: 756
17:16

.

переглядів: 876
13:35

Генеральний директор торговельної мережі «Візит» Леонід Вітряченко звернувся до влади Кіровограда із проханням дозволити встановити біля підпорядкованого йому магазину на вулиці Жовтневої Революції архітектурну композицію на честь минулорічної перемоги кіровоградської команди у танцювальному конкурсі «Майданс».

переглядів: 1041
1 2 »
pgt 0.42473 сек. / запитів: 6 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua