МЕНЮ


16:07

У жовтні в обласному центрі буде відкрито чотири сучаснихмедичних центри ранньої діагностики: на базі поліклінічного відділення № 1 КЗ «Поліклінічне об’єднання м. Кіровоград», поліклінічного відділення КЗ «Центральна міська лікарня м. Кіровограда», 5-ої міської поліклініки та дитячої міської поліклініки № 1.

переглядів: 1253
15:46

Управління Державної міграційної служби України в Кіровоградській області розпочало роботу з видачі паспортів громадянина України, реєстрації місця проживання фізичних осіб, а також виконання інших функцій, визначених законодавством України про громадянство та імміграцію.

переглядів: 3713
15:43

Теплові мережі Кіровограда готові до початку опалювального сезону на 80 відсотків, на обох теплопостачальних підприємствах у робочому стані – майже всі котельні. Таку інформацію озвучив на апаратній нараді міського голови Олександра Саінсуса начальник головного управління житлово-комунального господарства Кіровоградської міської ради Олександр Хачатурян, доповідаючи про стан готовності міського господарства до початку опалювального сезону.

переглядів: 1325
13:36

Після завершення XXX Літніх Олімпійських ігор у Лондоні, які тривали протягом 27 липня – 12 серпня, у столиці Великобританії пройдуть XIV Літні Параолімпійські ігри (29 серпня – 9 вересня). На цих Іграх у складі Національної збірної України виступлять і п’ятеро кіровоградців.

переглядів: 1064
11:44

Працівники Маловисківського РВ УМВС України в Кіровоградській області викрили у скоєнні низки злочинів зловмисників, віком від 20 до 29 років. Всі четверо чоловіків раніше судимі, до того ж, троє якраз відбували умовні терміни покарання, а один лише кілька місяців тому повернувся із місць позбавлення волі.

переглядів: 921
11:43

Положення про порядок ведення Єдиного реєстру досудових розслідувань підписали керівники силових відомств під час робочої зустрічі в Генеральній прокуратурі України. З боку податкової служби документ підписав Голова ДПСУ Олександр Клименко.

переглядів: 782
11:42

ДПС у Кіровоградській області нагадує, що до кінця 2012 року діє мораторій на фактичні перевірки підприємств малого та середнього бізнесу. Цей час відведений як «адаптивний період» для втілення нових правил спрощеного оподаткування та інших законодавчих змін.

переглядів: 618
11:41

Рослідування справи щодо працівника телебачення, збитого невідомим автомобілем, взято на контроль прокуратурою області.

переглядів: 772
pgt 0.43062 сек. / запитів: 6 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua