МЕНЮ


17:46

Напередодні начала нового учбового року в Кіровоградській митниці здають іспити майбутні агенти з митного оформлення, що у подальшому надасть їм змогу оформлювати будь-які митні декларації для переміщення міжнародних вантажів.

переглядів: 1455
17:03

Міський голова Олександр Саінсус під час зустрічі з учасниками державної програми забезпечення громадян доступним для них житлом (завдяки здешевленню іпотечних кредитів) запропонував провести реконструкцію першого поверху житлового будинку, що знаходиться на території міської лікарні швидкої медичної допомоги.

переглядів: 794
17:00

З 1 червня 2012 року діє новий Митний кодекс України. Відповідно до положень нового Кодексу збільшено норми ввезення товарів на територію України без оподаткування для фізичних осіб.

переглядів: 6064
16:37

Перед початком нового навчального року в актовій залі кібернетико-технічного коледжу відбулася щорічна серпнева нарада (її пленарне засідання) педагогічних працівників Кіровограда, які перед тим мали змогу ознайомитися з презентованими методистами Центру методичної та соціально-психологічної служби міського управління освіти методичними посібниками на новими підручниками.

переглядів: 1115
12:49

Знам’янською міжрайонною прокуратурою виявлено факт безпідставно призначеної та проведеної податкової перевірки місцевого підприємця.

переглядів: 712
12:48

Працівники відділу боротьби із незаконним обігом наркотиків УМВС України в Кіровоградській області та Ленінського відділу міліції викрили у збуті психотропної речовини 22-річного жителя обласного центру.

переглядів: 685
08:27

29-31 серпня дощовий циклон почне поступово переміщуватись на Схід, внаслідок чого, короткочасні грозові дощі, місцями зливи, збережуться лише у східній частині України. На решті території – без істотних опадів. Про це під час брифінгу повідомив заступник директора Українського гідрометеорологічного центру МНС України Анатолій Прокопенко

переглядів: 703
pgt 0.4345 сек. / запитів: 6 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua