МЕНЮ


12:25

Дорожники майже впорались із ремонтом дороги по вулиці Шевченка в Кіровограді. Планується, що через два тижні його буде закінчено. Кошти на це – понад два з половиною мільйони гривень – були виділені з державного бюджету.

переглядів: 813
12:17

Подобається це комусь чи ні, але в Україні настала політична стабільність. Вже у минулому постійні конфлікти вищих керівників держави, на які вони витрачали свій час. Хоча світова економічна криза не закінчилася, та промисловість і сільське господарство нашої країни демонструють стійке зростання.

переглядів: 1035
12:10

Минулого тижня кіровоградська малеча отримала одразу два нових спортивно-ігрових майданчики – на проспекті Перемоги (Ковалівка) та поруч з будинком № 12 на вулиці Гагаріна, де ще зовсім недавно точилася запекла боротьба мешканців мікрорайону проти зведення там житлового будинку.

переглядів: 1030
11:55

Питання присвоєння одній з вулиць Кіровограда імені видатного фізика-ядерника лауреата Нобелівської премії Ігоря Тамма стало головним на засіданні міської топонімічної комісії 7 вересня.

переглядів: 757
11:37

Минулого тижня кіровоградці мали нагоду поспілкуватися з відомим літературознавцем Олегом Микитенком – сином видатного письменника і драматурга Івана Микитенка, уродженця села Рівного Новоукраїнського району.

переглядів: 1129
11:30

Напередодні нового навчального року в школах та дитсадках Кіровограда було зроблено поточні ремонти. До того ж, вони ще й розбагатіли на деяке нове обладнання.

переглядів: 1000
11:22

Більше двохсот кіровоградських спортсменів та прихильників фізичної культури минулої суботи зібралося на майданчику літнього театру в Ковалівському парку задля відзначення Дня фізичної культури і спорту.

переглядів: 1222
09:57

Цього року в родині Тарковських – потрійне свято: 4 квітня виповнилося б 80 років талановитому режисеру Андрію Тарковському, 25 червня – 105-а річниця з дня народження видатного поета-гуманіста Арсенія Тарковського, 3 жовтня – 150-а від дня народження народовольця, громадського діяча і літератора Олександра Тарковського.

переглядів: 962
pgt 0.41488 сек. / запитів: 6 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua