МЕНЮ


17:11

Перегорнуто ще одну сторінку історії Кіровограда. За останній рік він став ще більш привабливим і затишним, сучаснішим, незважаючи на свій поважний вік – 258 років.
Асфальтуються дороги, реставруються історичні будівлі, впорядковуються улюблені місця відпочинку містян, споруджуються нові дитячі та спортивні майданчики. Та незмінною залишається душа степової столиці України – її люди з відкритими та щедрими серцями, благородними намірами, працелюбні та натхненні. Не даремно ж кажуть, що місто – то не стіни, а люди. Протягом сотень років вони впорядковують Кіровоград (Єлисаветград), трудяться, піклуються про дітей.

переглядів: 910
17:05

"Кадри вирішують все" – цей вислів став крилатим. На жаль, Україною далеко не завжди керували люди, які б усвідомлювали: саме кадровий ресурс нашої країни є її найголовнішим скарбом. Це капітал, яким злочинно нехтувати. Можна відбудувати підприємства, заохотити іноземців інвестувати в економіку, але все це не матиме жодного сенсу без відповідного людського потенціалу.

переглядів: 1237
16:50

Питання дотримання норм чинного законодавства України в період виборів до Верховної Ради обговорювалися на нараді минулої п’ятниці, яку провів секретар Кіровоградської міської ради Ігор Волков.

переглядів: 765
16:43


На обласному форумі Партії регіонів, на який до Кіровограда з’їхалися керівники районних та міських партійних організацій, депутати рад різних рівнів, відбулося представлення кандидатів від партії в одномандатних виборчих округах та підписання ними меморандуму про спільну діяльність у Верховній Раді України.

переглядів: 1790
16:41

У Кіровограді вже стало доброю традицією напередодні свят проводити продовольчі ярмарки на площі Богдана Хмельницького. Черговий такий ярмарок з нагоди Дня міста відбувся минулої суботи.

переглядів: 842
16:31

У Кіровограді триває медико-соціальна акція "Здорові жителі – здорове місто", яка була започаткована місцевою владою в рамках програми "Центральний регіон-2015 у квітні 2011 року.

переглядів: 688
15:44

З нового навчального року українська початкова школа розпочала працювати за новим державним стандартом та оновленою програмою.

переглядів: 1765
15:35

Минулого тижня у Кіровоградському машинобудівному коледжі відбулася презентація перших восьми книг із серії “Єлисаветградське коло”.

переглядів: 1097
15:09

Минулої середи в Кіровоградському об’єднаному міському військовому комісаріаті (КОМВК) відбулося перше нинішньої осені засідання призовної комісії під головуванням в.о. заступника міського голови Сергія Дьячука. Призовники з міста й району отримали повістки для відправлення до Збройних сил та інших військових формувань України.

переглядів: 1333
1 2 3 »
pgt 0.43662 сек. / запитів: 6 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua