МЕНЮ


12:08

Державна інспекція України з питань праці спільно з Міжнародною організацією праці та соціальними партнерами розпочинає інформаційну кампанію „Інспекція праці допоможе вам на робочих місцях!”. Вона проходитиме з вересня по листопад нинішнього року. Основна мета інформаційної кампанії – це впровадження у роботу державних інспекторів праці механізмів профілактики порушень трудового законодавства.

переглядів: 781
12:04

До редакції "Вечірньої газети" завітали батьки вихованців центру соціальної реабілітації денного перебування для дітей-інвалідів, які висловили щиру подяку медичним та педагогічним працівникам цього закладу за високий професіоналізм, турботу про їхніх дітей, завдяки чому ті здобувають основні навички перебування у колективі, опановують навчальну програму, мають належний медичний супровід тощо.

переглядів: 913 / коментарі (1)
12:00

22 вересня Кіровоград відзначав 258-у річницю заснування. День міста – одне з найулюбленіших свят кіровоградців, під час якого кожен з нас відчуває себе частиною великої родини.

переглядів: 806
11:54

Завжди усміхнена, із лагідним поглядом, красива, чарівна жінка…

переглядів: 980
11:43

Днями у міліцію міста Олександрії звернулася 33-річна Наталія С., місцева жителька, з проханням розшукати шахраїв, які викрали з її рахунку в банку 4000 гривень. Ось що з’ясували правоохоронці при спілкуванні із заявницею.

переглядів: 3751
11:34

20 грудня минулого року в обласній туберкульозній лікарні, що в селі Івано-Благодатному Кіровоградського району, сталася надзвичайна подія – 60-річний Валентин Б., пацієнт закладу, перерізав горло 39-річному Олександру М., сусіду по палаті. Лише завдяки оперативній медичній допомозі потерпілий вижив. Недавно НП в лікарні була предметом розгляду в Кіровоградському районному суді.

переглядів: 709
11:26

"ВГ" вже повідомляла про те, що два тижні тому на Кіровоградщині грибами отруїлася родина з Олександрії, померло двоє дітей. А 19 вересня до реанімаційного відділення дитячої обласної лікарні зі Світловодської ЦРЛ у тяжкому стані потрапила десятирічна жителька Світловодська.

переглядів: 830
11:06

Кіровоградець син учасника Великої Вітчизняної війни Володимир Соболь отримав на зберігання нагороду свого батька Івана Тимофійовича – медаль "За відвагу". Про це нашому кореспонденту повідомила голова громадської організації "Руський центр естетичного виховання" Віра Жижко. Саме їй було доручено вручити посвідчення до медалі родині ветерана, яка нині мешкає у Світло- водську.

переглядів: 802
11:01

Як мовиться, це треба було бачити.
Одного разу увечері в травні цього року по головній вулиці селища Олександрівки пересувався на мопеді молодий чоловік у форменому кітелі кольору хакі, одягненому на голе тіло, шортах і гумових шльопанцях вартістю гривень з двадцять виробництва Китайської Народної Республіки. Час від часу транспортний засіб робив зигзаги, але водій виявляв дива майстерності й уникав падінь. Нарешті він прибув до продовольчого магазину. І – треба ж! – попався на очі працівникам ДАІ.

переглядів: 742
« 1 2 3 »
pgt 0.39582 сек. / запитів: 6 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua