МЕНЮ


15:44

З нового навчального року українська початкова школа розпочала працювати за новим державним стандартом та оновленою програмою.

переглядів: 1761
15:35

Минулого тижня у Кіровоградському машинобудівному коледжі відбулася презентація перших восьми книг із серії “Єлисаветградське коло”.

переглядів: 1093
15:09

Минулої середи в Кіровоградському об’єднаному міському військовому комісаріаті (КОМВК) відбулося перше нинішньої осені засідання призовної комісії під головуванням в.о. заступника міського голови Сергія Дьячука. Призовники з міста й району отримали повістки для відправлення до Збройних сил та інших військових формувань України.

переглядів: 1329
14:30

За хоробрість, стійкість і мужність, виявлені у боротьбі з німецько-фашистськими загарбниками, кіровоградка Юлія Сандул була нагороджена орденом "За мужність", медаллю "Захиснику Вітчизни", проте найдорожчою нагородою, каже Юлія Львівна, є для неї нагрудний знак “Партизан України 1941–1945 років”.

переглядів: 776
14:10

З метою забезпечення молоді, яка здобула вищу або професійно-технічну освіту, першим робочим місцем, відповідно до Закону України "Про забезпечення молоді, яка отримала вищу або професійно-технічну освіту, першим робочим місцем з наданням дотації роботодавцю", роботодавцю надається дотація.

переглядів: 1534
13:17

Судячи з усього, ця жінка, 38-річна жителька Кіровограда, вирішивши торгувати речами, яких не мала, й сама не припускала, наскільки це вигідна справа. Протягом трьох місяців вона отримала кілька десятків тисяч гривень.

переглядів: 1946
13:03

Ділки, які спеціалізуються на виготовленні фальшивої національної валюти, продають свою продукцію, як правило, за курсом 1,45. А от героїня викладеної нижче історії купила фальшивки значно дешевше – по 200 справжніх гривень за одну підроблену 500-гривневу купюру. "Бо по знайомству", – пояснила вона недавно цей факт у Ленінському райсуді Кіровограда, де розглядалася кримінальна справа стосовно неї.

переглядів: 773
12:48

Звичайні побутові електричні прилади, які продаються в Україні під виглядом медичних, можуть зашкодити здоров’ю.

переглядів: 711
12:22

Державна служба спеціального зв’язку та захисту інформації України розробила зміни до Закону "Про телекомунікації", якими пропонується передбачити обов’язкове укладення договорів при придбанні SIM-карт у мобільних операторів. Якщо ці новації запровадять, кожен, хто купуватиме так званий стартовий пакет, буде зобов’язаний пред’явити продавцеві паспорт.

переглядів: 1035
« 1 2 3 4 5 6 7 »
pgt 0.44837 сек. / запитів: 6 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua