МЕНЮ


11:37

Минулого тижня кіровоградці мали нагоду поспілкуватися з відомим літературознавцем Олегом Микитенком – сином видатного письменника і драматурга Івана Микитенка, уродженця села Рівного Новоукраїнського району.

переглядів: 1117
11:30

Напередодні нового навчального року в школах та дитсадках Кіровограда було зроблено поточні ремонти. До того ж, вони ще й розбагатіли на деяке нове обладнання.

переглядів: 992
11:22

Більше двохсот кіровоградських спортсменів та прихильників фізичної культури минулої суботи зібралося на майданчику літнього театру в Ковалівському парку задля відзначення Дня фізичної культури і спорту.

переглядів: 1205
09:57

Цього року в родині Тарковських – потрійне свято: 4 квітня виповнилося б 80 років талановитому режисеру Андрію Тарковському, 25 червня – 105-а річниця з дня народження видатного поета-гуманіста Арсенія Тарковського, 3 жовтня – 150-а від дня народження народовольця, громадського діяча і літератора Олександра Тарковського.

переглядів: 953
16:51

Другого вересня на вулиці Великій Пермській, 7 відкрито новий майданчик зі штучним покриттям для гри в міні-футбол. Цього ж дня тут відбувся Перший футбольний турнір серед хлопців 2005 року народження на призи Кіровоградської міської організації ФСТ "Україна".

переглядів: 761
16:48

Багато хто чув про соціальні ініціативи Президента України Віктора Януковича. Одна із найголовніших – осучаснення, підвищення пенсій.

переглядів: 980 / коментарі (1)
16:40

Погідного суботнього ранку першого вересня у школах Кіровограда розпочався новий навчальний рік. На врочисті лінійки до навчальних закладів завітали не лише батьки та рідні учнів, а й керівники міста, області. Кіровоградський міський голова Олександр Саінсус, наприклад, став учасником Дня знань у СЗОШ № 14, у якій навчався.

переглядів: 1546
16:34

З першого жовтня в Кіровограді спеціалісти одеського науково-виробничого комерційного центру "ОДІС-W" розпочнуть монтаж для КП "Міськсвітло" електронної системи управління вуличним освітленням "Спрут".

переглядів: 1018
16:04

Такий ультиматум висунула міська влада кіровоградським перевізникам. Поступок більше не буде, попереду – конкурс на право перевезення пасажирів, його проводитимуть уже на нових умовах, на основі нового законодавства і більш жорстких вимог до претендентів на обслуговування маршрутів. Виграти конкурс зможуть лише ті, хто працює у правовому полі, хто має належну матеріально-технічну базу й готові виконувати умови договорів, надаючи якісні послуги. Саме про це йшлося на нараді із перевізниками, яку провів перший заступник міського голови Василь Дзядух. У нараді взяли участь представники податкової служби, управлінь соціального захисту населення, Пенсійного фонду, ДАІ та інші.

переглядів: 747
« 1 2 3 4 5 6 7 »
pgt 1.38739 сек. / запитів: 6 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua