МЕНЮ


15:53

Протягом третього – п’ятого вересня на території Кіровоградщини рівень радіаційного фону досліджувала мобільна лабораторія радіаційної розвідки ДП “Державний науково-технічний центр з ядерної та радіаційної безпеки” (ДНТЦ ЯРБ), надана Україні МАГАТЕ.

переглядів: 1241
14:33

Виконавчий комітет Кіровоградської міськради затвердив Тимчасовий порядок вилову, транспортування та регулювання чисельності безпритульних тварин у місті.

переглядів: 964
14:23

На кіровоградському Привокзальному ринку (біля автовокзалу № 2) ТОВ "Домініон-Кіровоград" триває реконструкція, у результаті якої тамтешній майданчик для щоденної торгівлі домашніми худобою і птицею значно розшириться. На новостворені місця планують перевести й стихійних торговельників з вулиці Яновського, на яких постійно нарікали мешканці сусідніх будинків.

переглядів: 827
11:10

У міліцію регулярно звертаються люди, які постраждали від легальних, але недобросовісних підприємців. Того на роботу не влаштували, тому з орендою житла не допомогли, а гроші за ці послуги взяли добрячі. Правоохоронці, ознайомившись із договорами, які показують їм заявники, зазвичай розводять руками: мовляв, криміналу тут немає, ви ж бачили, що підписували. І дійсно, ті угоди, як правило, не передбачають реальних зобов’язань допомогти клієнтам у пошуку роботи чи житла, у них ідеться всього-на-всього про надання інформаційних послуг. А от підприємець, про якого йтиметься далі, за невиконання взятих перед людьми обов’язків поплатився свободою.

переглядів: 804
11:09

Сьомого квітня цього року міліція Кіровограда отримала по телефону інформацію про те, що заміновано один з житлових будинків на вулиці Дзержинського. Чоловік, який повідомив про це, не відрекомендувався. А телефонував із таксофона.

переглядів: 578
11:05

Наприкінці минулого тижня керівництво УМВС в Кіровоградській області, начальники галузевих служб та міськрайвідділів побували у Донецьку, де ознайомилися із роботою центру оперативного реагування міліції .

переглядів: 644
09:38

Днями в міліцію затефонував працівник однієї із банківських установ Кіровограда і повідомив, що до нього звернувся за кредитом чоловік і подав підроблений документ.

переглядів: 799
09:33

В Україні затверджено Положення про порядок ведення Єдиного реєстру досудових розслідувань. Згідно з новим Кримінальним процесуальним кодексом, який діятиме з 19 листопада нинішнього року, досудове слідство починатиметься з моменту внесення певних відомостей до Єдиного реєстру досудових розслідувань.

переглядів: 2666
09:31

Восьмий рік поспіль за підтримки Кабінету Міністрів України до Дня фізичної культури та спорту усією територією нашої країни нині "котиться" Всеукраїнська велоестафета "Спорт для всіх єднає Україну!". Четвертого вересня до неї на площі Кірова приєдналися десятеро представників Кіровоградщини.

переглядів: 774
« 1 2 3 4 5 6 7
pgt 0.42084 сек. / запитів: 6 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua