МЕНЮ


16:22

Влада Кіровограда ініціюватиме розірвання договорів оренди комунальних земельних ділянок, користувачі яких не виконують взятих на себе грошових зобов’язань перед містом. «Будемо позиватися до тих, хто заборгував за шість і більше місяців», – сказав про це днями на засіданні профільної міської комісії її очільник перший заступник міського голови Василь Дзядух. Він же нагадав, що минулого року міський бюджет недоотримав понад мільйон гривень плати за землю та земельного податку, що, звісно, позначилось і на реалізації запланованих владою соціальних програм.

переглядів: 1292
16:20

На водоканалі про це знають, а тому приділяють увагу модернізації виробицтва.

переглядів: 1739 / коментарі (1)
16:19

Досвід провідних країн світу доводить, що передумовою будь-якого економічного зростання є залучення інвестицій у різні сектори промислового виробництва, розвиток сучасних технологій тощо. Розвиток економіки України, як і її окремих територій, не може бути відмінним від світових тенденцій. І, як у передових країнах, залученню капіталу у виробництво мають сприяти органи влади. Саме з цієї метою Кіровоградська міська рада заснувала комунальне підприємство «Агентство розвитку міста».

переглядів: 1303 / коментарі (1)
09:24

ВАТ «Кіровоградгаз» попереджає, що у зв’язку зі зміною погодних умов, а саме-підвищенням вологості повітря, зниженням атмосферного тиску, підвищилася небезпека отруєння чадним газом. Звертаємо вашу увагу на обережність та пильність під час користування газовими приладами з відводом продуктів згоряння в димохід. В жодному разі не нехтуйте вимогами правил безпечного користування газом у побуті. Щоб застерегти себе від нещасних випадків необхідно:

переглядів: 1457
pgt 0.54205 сек. / запитів: 6 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua