МЕНЮ


15:50

17 січня в селищі Новому в Кіровограді трапилася надзвичайна ситуація – обвалилася димова труба котельні КП “Теплоенергетик”. Завдяки злагодженим та оперативним діям місцевої влади й комунальників наслідки аварії вдалося ліквідувати за добу.
Котельня, про яку йдеться, раніше належала чавуноливарному заводу, а згодом була передана на баланс КП “Теплоенергетик”. Обвалилося двадцять верхніх метрів віс імдесятиметрової димової труби. На щастя, ніхто з людей не постраждав, але роботу котельні довелося зупинити. Унаслідок цього без централізованого опалення залишились 1300 мешканців селища у 28 багатоповерхових житлових будинках, дитячий садок, дві школи та поліклініка.

переглядів: 6269
15:32

Найближчим часом управління капітального будівництва Кіровоградської міськради та приватне виробничо-комерційне підприємство "Технотранспроект" з Дніпропетровська підпишуть угоду про створення робочого проекту реконструкції проїжджої частини вулиць Орджонікідзе та Колгоспної між вулицями Київською і Братиславською.

переглядів: 1031
15:06

У День соборності та свободи України в Кіровограді пройшло покладання квітів до пам’ятників Володимирові Винниченку й Тарасові Шевченку.
22 січня 1919 року було проголошено Акт возз’єднання Української Народної Республіки й Західноукраїнської Народної Республіки для утворення єдиної (соборної) української держави (передувало цій події прийняття IV Універсалу Української Центральної Ради, яким проголошувалася повна незалежність Української Народної Республіки). Він був ратифікований наступного дня Всеукраїнським трудовим конгресом як "Універсал Соборності" [однак після проголошення Акта злуки продовжували існувати два уряди (УНР і ЗУНР), дві армії, різні соціально-економічні політики, зовнішньополітичні орієнтації тощо]…

переглядів: 920
14:30

Якщо ви придбали товар, у якому під час гарантійного терміну був виявлений дефект, і ви вважаєте, що товар вийшов з ладу не з вашої вини, а продавець це заперечує й не хоче повертати вам гроші за нього або міняти на інший, вирішити конфлікт допоможе експертиза.

переглядів: 5383
14:15

Виконком Кіровоградської міської ради на своєму засіданні у вівторок погодив проекти ряду галузевих програм соціально-економічного розвитку міста.

переглядів: 1306
13:57

Міністерство освіти і науки, молоді та спорту не планує скасовувати зовнішнє незалежне тестування.

переглядів: 951
13:17

З ініціативи голови Кіровської районної у місті Кіровограді ради Олександра Рацула відбулося спільне засідання представників виконавчих органів Кіровської районної у місті Кіровограді ради і територіального управління державної служби гірничого нагляду та промислової безпеки України в області.

переглядів: 975
13:05

Інколи те, що здається обтяжливим непотребом, може стати корисним. І навіть прибутковим. Як-от тріска й тирса, котрі лишаються після первинного обробітку деревини.

переглядів: 1169
12:07

За творчим стерном театру корифеїв уже майже півроку стоїть відомий режисер Євген Курман. За цей час він адаптувався в новому для нього колективі й устиг привчити акторів до висунутих ним мистецьких вимог. Сьогодні головний режисер Кіровоградського академічного обласного українського музично-драматичного театру ім. М.Л. Кропивницького – гість "ВГ".
– Ви, Євгене Васильовичу, очолили наш театр разом з Володимиром Єфімовим. Наскільки, на Вашу думку, це виправдано – два керівники?

переглядів: 2811 / коментарі (1)
1 2 3 4 5 6 7 »
pgt 0.48136 сек. / запитів: 6 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua