МЕНЮ


14:27

Згідно з вимогами Правил продажу товарів на замовлення поза торговельними або офісними приміщеннями, інтернет-магазини повинні укладати договори купівлі-продажу зі споживачами, повідомили у Державній службі з питань регуляторної політики та розвитку підприємництва.

переглядів: 704
14:11

Минуло два роки каденції Кіровоградської міської ради шостого скликання, і це є приводом до підбиття певних підсумків роботи депутатів. Олександр Шамардін – один із тих, хто вважає, що звіт перед виборцями – обов’язок кожного депутата, адже люди повинні знати, як виконує їхні накази обраний ними представник влади. Саме про це – наша із ним розмова.

переглядів: 2151
13:52

Держава не змушуватиме громадян обмінювати паперові паспорти на так звані біометричні. На цьому наголосив днями на прес-конференції начальник управління Державної міграційної служби України в Кіровоградській області Володимир Гончаренко.

переглядів: 763
13:22

За квартирну крадіжку тримав відповідь недавно у Кіровському райсуді Кіровограда місцевий дев’ятикласник.

переглядів: 839
13:15

За звинуваченням у крадіжці і шахрайстві опинився на лаві підсудних кіровоградець Н. У кожному епізоді фігурували автомобільні шини.

переглядів: 766
12:59

Вкриті кригою водойми ваблять як дорослих, так і дітей. Управління з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення Кіровоградської міської ради підготувало для них поради.

переглядів: 1113
12:47

Чергову справу про крадіжку кладовищенської атрибутики розглянув недавно Кіровський районний суд обласного центру. Цього разу на лаві підсудних перебувала представниця прекрасної статі, 33-літня жителька Старої Балашівки Наталія Б.

переглядів: 657
12:38

Ленінський районний суд обласного центру оголосив вирок місцевому жителеві, який у травні минулого року, працюючи у відділі охорони Кіровоградського слідчого ізолятора, попався на передачі арештантові наркотичної речовини.

переглядів: 668
12:15

Справа про крадіжки з підвалів житлових будинків розглядалася недавно в Ленінському райсуді Кіровограда. Відповідь тримав 20-річний Ілля Б., місцевий житель.

переглядів: 616
« 1 2 3 4 5 6 7 »
pgt 0.40912 сек. / запитів: 6 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua