МЕНЮ


12:12

Не вірите, що янголи поряд з нами? Тоді сходіть на виставку, що відкрилася кілька днів тому в Кіровоградському обласному художньому музеї.

переглядів: 834
10:48

Упродовж століть український народ створював свої обряди, дотримувався звичаїв, що грунтувалися на християнських морально-етичних засадах.
Сучасному українцю теж цікаво, що з ним станеться завтра, наступного тижня, року, за кілька літ… А для дівчат велике значення мають радощі першого кохання, роздуми про майбутнє. Трохи відкрити таємницю прийдешніх подій допомагали ворожіння, які розпочинаються з передодня Різдва і тривають до Водохреща. Зазирнути в майбутнє і дізнатися, як це робили наші прабабусі, запросили дівчат бібліотекарі філії № 19 на дівич-вечір "Доленько моя, озвися і до мене пригорнися".

переглядів: 711
16:59

Кількість оглянутих медичними працівниками кіровоградців у ході започаткованої міською владою у квітні 2011 року акції "Здорові жителі – здорове місто" зросла з 6288 у 2011 році до 7406 осіб – у минулому.

переглядів: 802
16:32

Четвертого січня комісія з перевірки санітарного стану транспортних засобів, які працюють на маршрутах загального користування Кіровограда, та дотримання перевізниками вимог Закону України "Про захист прав споживачів", провела першу в цьому році перевірку. До складу комісії увійшли представники управління розвитку транспорту та зв’язку, сектора захисту прав споживачів управління зі сприяння розвитку торгівлі і побутового обслуговування населення міської ради, міськрайонного відділу головного управління державної санепідслужби в області та управління Укртрансінспекції в області.

переглядів: 1616
16:21

З допомогою відкритої кадастрової карти в Україні можна буде боротися із забудовами у зонах обмежень біля кладовищ, газопроводів, електромереж і т.д. Про це на брифінгу у Кабінеті Міністрів заявив директор центру Державного земельного кадастру Андрій Тарнопольський.

переглядів: 1376
16:14

Законом України "Про внесення змін до Закону України "Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту", який набирає чинності з 1 січня 2013 року, встановлено, що учасникам бойових дій у період Великої Вітчизняної війни 1941 – 1945 років, яким виповнилось 85 і більше років, надаються пільги, передбачені для інвалідів війни І групи.

переглядів: 5054
16:03

6 грудня для дітей із сімей, які опинилися у складних життєвих обставинах та перебувають під соціальним супроводом Кіровоградського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, було проведене різдвяне свято з ігровою програмою.

переглядів: 613
14:55

24 грудня 2012 року Президент України Віктор Янукович підписав Указ № 726/2012 про реорганізацію Міністерства надзвичайних ситуацій та Державної інспекції техногенної безпеки України в Державну службу надзвичайних ситуацій.

переглядів: 882
14:51

Народне та усіма улюблене православне свято – День святого Миколая – депутат Кіровоградської міської ради по мажоритарному виборчому округу №14 Володимир Слівнов вирішив провести з користю як для дітей, так і для дорослих жителів Лелеківки. Для дітлахів підготував подарунки, а дорослі мешканці отримали можливість поспілкуватися зі своїм депутатом, почути, що вже зроблено з його передвиборчої програми.

переглядів: 770
« 1 2 3 4 5 6 7 »
pgt 0.39336 сек. / запитів: 6 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua