МЕНЮ


13:20

Доктор технічних наук, кандидат фізико-математичних наук професор Залмен Філер, який працює на кафедрі прикладної математики, статистики та економіки фізико-математичного факультету Кіровоградського педуніверситету ім. В. Винниченка, з 1979 року досліджує проблеми сонячної активності та її впливу на природу і соціум, віднаходить методи прогнозу майже періодичних процесів та розробляє ці прогнози.

переглядів: 1254
13:04

Чотири рази протягом чотирьох років примудрилася опинитися на лаві підсудних ця жінка. І щоразу – у зв’язку із продажем нею відеодисків.

переглядів: 789
12:49

У липні минулого року в одного із працівників відділу кадрового забезпечення управління СБУ в області виникли неприємності на службі – йому поставили у вину отримання незаконної винагороди. Що характерно, викрили підполковника його ж колеги.

переглядів: 2159
12:41

З 1 січня цього року в Україні діє система надання безоплатної правової допомоги особам, до яких застосовано адміністративне затримання, адміністративний арешт, які затримані за підозрою у вчиненні злочину чи стосовно яких як запобіжний захід обрано тримання під вартою.

переглядів: 748
12:40

За даними комісії з вивчення ситуації стосовно розміщення гаражів у Кіровограді за межами гаражних кооперативів знаходяться 1663 споруди для автотранспорту, при цьому на 1440 із них, за попередніми даними, немає всіх необхідних документів та дозволів.

переглядів: 1214
12:37

У випадку систематичних порушень правил перевезення пасажирів підприємствами – перевізниками Кіровограда, а також непояви їхніх представників на засіданнях комісії з розгляду скарг громадян на нетактовну поведінку водіїв автобусів, що діє при міському управлінні розвитку транспорту та зв’язку міської ради, на ці підприємства очікує розірвання угоди між міською владою та ними на обслуговування міських транспортних маршрутів.

переглядів: 840
11:45

Незвичайна кримінальна справа розглядалася недавно в Кіровському районному суді. Двоє молодиць, обвинувачених у квартирній крадіжці, стверджували, що скоїли злочин не заради матеріального зиску, а з цікавості.

переглядів: 724
11:23

Прокуратура міста Кіровограда завершила досудове слідство у кримінальному провадженні стосовно працівника УМВС України в Херсонській області.

переглядів: 627
11:08

Керівництво апеляційного суду області провело нараду із головами районних та міськрайоннних судів Кіровоградщини, предметом якої була судова тяганина.

переглядів: 717
« 1 2 3 4 5 6 7 »
pgt 0.39101 сек. / запитів: 6 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua