МЕНЮ


11:26

Значну роль у забезпеченні державних гарантій зайнятості соціально-вразливих верств населення відіграє державна служба зайнятості, яка надає широкий спектр адресних соціальних послуг, спрямованих на підвищення конкурентоспроможності та прискорення працевлаштування громадян, які не здатні на рівних конкурувати на ринку праці.

переглядів: 703
11:18

Згідно з Конституцією України, людина, її життя та здоров’я, честь та гідність, недоторканність визнаються найвищими соціальними цінностями.

переглядів: 595
11:01

Автор цих рядків не береться робити припущення, нарікали чи ні сто років тому єлисаветградці на засилля реклами у тодішній місцевій періодиці. А такі тексти займали близько половини газетної площі "Голоса Юга". Перші сторінки його номерів практично не містили редакційних статей – там друкувалися реклама та оголошення. Як правило, вгорі цих шпальт афішувалися гастролі тодішніх зірок театру.

переглядів: 803
10:51

Знайти наркотики передбачали працівники міліції у квартирі 29-літнього кіровоградця Олексія П., нагрянувши у травні минулого року до нього додому на вулицю Пацаєва із судовою постановою про обшук. Знайшли ж не тільки більше кілограма канабісу, розфасованого в тридцять поліетиленових пакетиків, а й предмет, який нагадував пекельну машинку. Все це добро Олексій Миколайович зберігав у спальні.

переглядів: 768
10:40

У Кіровограді уже вкотре пройшли вечори духовної музики "Різдвяні передзвони", які беруть свій початок у 2006 році.

Виступ Архієрейського хору кафедрального собору Різдва Божої Матері міста Кіровограда під орудою регента Тетяни Кашлюк полонив слухачів злагодженістю виконання та цілісністю художнього втілення духовних піснеспівів українських і російських композиторів.


переглядів: 1336
10:24

Собака, яка вважається найкращим другом людини, насправді набагато розумніша, ніж вважають люди, – такої точки зору дотримуються у наш час дослідники.
Середньостатистичний собака розуміє близько 165 слів, вміє рахувати до п’яти та помічає помилки у простих арифметичних діях, переконаний американський психолог і кінолог Стенлі Корен. Розумові здібності собак знаходяться на рівні дитини у віці двох – двох з половиною років, вважає він.

переглядів: 506
14:52

Відкриття нового корпусу НВО №15 на правобережній Лелеківці дало змогу не тільки поліпшити навчальний процес для школярів і вчителів школи, а й відкрити групи дошкільного навчання й виховання. На це звернула увагу під час прес-конференції, присвяченої підсумкам роботи освітянської галузі за 2012 рік, начальник управління освіти Кіровоградської міської ради Лариса Костенко.

переглядів: 798
14:49

Кабінет Міністрів України затвердив порядок підтвердження факту народження дитини поза установою охорони здоров’я.

переглядів: 818
14:40

У Кіровоградському міському літературно-меморіальному музеї І.Карпенка-Карого відбулася презентація книги голови обласного осередку Національної спілки краєзнавців Олега Бабенка «Самоцвіти степів полинових».

переглядів: 748
« 1 2 3 4 5 6 7 »
pgt 0.42308 сек. / запитів: 6 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua