МЕНЮ


17:34

Депутати Кіровоградської міської ради, прибувши зранку шостого листопада на сесію, так і не розпочали того дня свою роботу.
Їм завадили учасники акції протесту, які, зайшовши до сесійної зали, заходилися висловлювати своє незадоволення реформою маршрутної мережі у Кіровограді

переглядів: 710
17:31

У головному управлінні житлово-комунального господарства Кіровоградської міської ради прозвітували про стовідсоткове виконання запланованих на нинішній рік ремонтів 11 прибудинкових територій.

переглядів: 684
17:28

Про реалізацію в Кіровограді завдань Президента України щодо зміцнення міжнаціональної злагоди та порозуміння, вирішення культурних й освітніх проблем національних меншин йшлося на нараді міського голови Олександра Саінсуса з керівниками виконавчих органів міської ради.

переглядів: 1163 / коментарі (2)
17:26

Минулої п’ятниці в Кіровоградській міській раді з нагоди Дня працівників соціальної сфери (він припадає на першу неділю листопада) вшанували найкращих соцпрацівників обласного центру.

переглядів: 731
16:59

У понеділок відбувся семінар з головами первинних ветеранських організацій Кіровограда, в якому взяли участь міський голова Олександр Саінсус та перший заступник міського голови Володимир Каніщев.

переглядів: 697
16:48

У ніч з 31 жовтня на 1 листопада вандали-"металісти" викрали металеві решітки з колодязів зливової каналізації в центральній частині Кіровограда – на проїжджій частині перехрестя вулиць Єгорова і Великої Перспективної.

переглядів: 778
16:31

"Вечірня газета" уже розповідала про те, як лихі люди хотіли позбавити житла кіровоградця Миколу Кодака – незрячого самотнього чоловіка, учасника війни, і як їм у цьому завадила міська влада. А нещодавно в цій історії розбирався Вищий спеціалізований суд України з розгляду цивільних і кримінальних справ. Перш ніж розповісти про його рішення, нагадаємо, про що йшлося у наших попередніх публікаціях з цього приводу – "Вкрали у сліпого житло" та "Купила квартиру у мерця".

переглядів: 1105
16:14

Першого листопада розпочато реєстрацію охочих взяти участь у пробному зовнішньому незалежному оцінюванні 2014 року, яка завершиться тридцятого листопада. Реєстрація учасників пробного тестування з Кіровоградської області відбувається на сайті Одеського регіонального центру оцінювання якості освіти.

переглядів: 984
15:07

Багато людей раніш чи пізніш доходить висновку, що потрібно змінити спосіб життя: звичайний – на здоровий. Той просто відмовляється від тютюну та алкоголю, той починає бігати підтюпцем, а той – тягати штангу. Кіровоградець же Володимир Романцевич свій шлях до здоров’я обрав такий: через вегетаріанство, голодування і фізичні вправи. М’ясного цей чоловік не їсть уже сорок років, а протягом тридцяти восьми займається голодуванням – щороку по кілька тижнів поспіль нічого не їсть і п’є тільки воду. Зараз Романцевичу – вісімдесят (протягом п’ятдесяти одного з яких, до речі, редагує газету педагогічного університету, тепер вона називається "Університетський меридіан"). Він запевняє, що за останніх тридцять вісім років ні разу не захворів на ангіну, а на грип – за тридцять п’ять. "А раніш мав такі проблеми", – каже Володимир Романцевич.

переглядів: 1619
1 2 3 »
pgt 0.45836 сек. / запитів: 6 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua