МЕНЮ


11:44

Від часу попереднього візиту до Кіровограда українських видавців, письменників, публіцистів, громадських діячів, а віднедавна й музикантів братів Капранових минуло майже два роки (тоді вони презентували випущені у їхньому видавництві “Зелений пес” книги "VIP: Вечір іронічної поезії" та "НЕП: Ніч еротичної поезії", а також власну книжку "Щоденник моєї секретарки"). І ось Віталій та Дмитро – знову в нас.

переглядів: 547
10:53

Незважаючи на те, що літо закінчилося, акція "Мистецькі вихідні" триває. Так, 25 жовтня у пабі “Ла-Манш” пройшов концерт відомої рівненської панк-рок-групи “Брем Стокер”.

переглядів: 530
10:45

Протягом 1 – 4 листопада в Луцьку проходив ІІІ Міжнародний конкурс юних бандуристів "Волинський кобзарик". "Кобзарська родина".
Участь у мистецькому форумі разом із 140 поціновувачами гри на бандурі взяли й учні Кіровоградської музичної школи № 2 ім. Ю. Мейтуса.

переглядів: 762
10:14

Понад 33 мільйони гривень з бюджету Кіровограда не використовуються за призначенням – вони «зависли» в органах Державного казначейства. З оприлюднення цих відомостей заступник міського голови Ігор Василенко, зустрівшись з кореспондентом «ВГ», почав свій коментар інформації в деяких місцевих ЗМІ про те, що, мовляв, житлово-комунальне господарство Кіровограда працює не на належному рівні.

переглядів: 1009
« 1 2 3
pgt 0.40276 сек. / запитів: 6 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua